منچستر يونايتد بهترين تيم دنيا


تیم های ایتالیایی دیمیتار برباتوف را میخواهد !

یوونتوس و جنوا علاقه مند به خرید دیمیتار برباتوف هستند. ظاهرا بعداز نیکت نشینی های اخیر این بازیکن در یونایتد ، وضعیت این بازیکن با ثبات نیست و باشگاه های ایتالیایی سعی در جذب وی دارند.

منبع : کانون هواداران منچستر یونایتد

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم اسفند 1389ساعت 12:16 بعد از ظهر  توسط سعید(نویسنده) 

بارسلونا رقیب یونایتد ، برای به خدمت گرفتن گرت بیل !

بارسلونا قصد دارد تا برای خرید گرت بیل پیشنهادی 40 میلیون پوندی به تاتنهام ارائه دهد. قبلا اعلام شده بود که یونایتد نیز خواهان این بازیکن است و هرطور شده قصد دارد تا وینگر ولزی را بخدمت بگیرد.


منبع : کانون هواداران منچستر یونایتد

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم اسفند 1389ساعت 7:13 بعد از ظهر  توسط سعید(نویسنده) 

ناپولی کیکو را میخواهد !

باشگاه ناپولی ایتالیا خواهان بخدمت گرفتن فدریکو ماچدا، مهاجم تیم زیر 21 ساله های ایتالیا و باشگاه منچستر یونایتد است. اما ظاهرا منابع نزدیک باشگاه ایتالیایی گفته اند که ماچدا بخشی از برنامه های اینده فرگوسن برای یونایتد است و این بازیکن فروشی نیست.

منبع : کانون هواداران منچستر یونایتد

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم اسفند 1389ساعت 7:5 بعد از ظهر  توسط سعید(نویسنده) 

فرگی به دنبال مارک همسیک ستاره ی ناپولی !

فرگوسن قصد دارد تا به هر ترتیبی که شده مارک همسیک را در تابستان اینده خریداری کند. باشگاه هایی نظیر چلسی، رئال مادرید و بارسلونا به این هافبک علاقه دارند ولی فرگوسن مصمم است تا فاتح این نبرد شده و کاپیتان اسلواکی که توانایی بازی در چند پست را دارد بخدمت بگیرد. ظاهرا یونایتد تابستان پرکاری را در پیش رو خواهد داشت و بنظر میرسد که پیشنهادی نزدیک به 22 میلیون پوند باعث می شود که همسیک از ناپولی جدا شود. این بازیکن قبلا اقرار کرده بود که رویای بازی در منچستر یونایتد را در سر دارد.

منبع : کانون هواداران منچستر یونایتد

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم اسفند 1389ساعت 7:0 بعد از ظهر  توسط سعید(نویسنده) 

فرگی اینبار به دنبال ستارگان ویلا !

سرالکس فرگوسن قصد دارد تا اشلی یانگ و سیاران کلارک را استون ویلا بخدمت بگیرد.
این در حالی است که اشلی یانگ 25 ساله مصمم است تا در تابستان آینده هرطور که شده به منچستر یونایتد منتقل شود. قیمت این بازیکن بین 10 تا 15 میلیون پوند ارزیابی می شود. این در حالی است که این وینگر انگلیسی در پایان فصل فقط 12 ماه از قرار دادش با استون ویلا باقی ماند و فصل گذشته قیمت 25 میلیون پوند بر روی او گذاشته شده بود.

منبع : کانون هواداران منچستر یونایتد

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم اسفند 1389ساعت 10:7 بعد از ظهر  توسط سعید(نویسنده) 

فرگی یانگ را میخواهد

فرگوسن برای خرید اشلی یانگ در تابستان دوباره اقدام خواهد کرد. ژرارد هولیه توانست از انجام این انتقال در ژانویه جلوگیری کند اما بنظر میرسد شانس حضور مداوم در لیگ قهرمانان اروپا و امکان دستیابی به افتخارات متعدد باعث خواهد شد تا یانگ به یونایتد منتقل شود.

منبع : کانون هواداران منچستر یونایتد

+ نوشته شده در  دوشنبه نهم اسفند 1389ساعت 6:35 بعد از ظهر  توسط سعید(نویسنده) 

دنی ولبک در معاینه پزشکی باشکاه ساندرلند


این بازیکن 19 ساله انگلیسی آماده است تا بعد از انجام معاینات پزشکی یه صورت قرضی به ساندرلند بپیوندد....حضور ولبک در ساندرلند می تواند خلا خط حمله در این تیم ناشی از رفتن جونز را پر کند...او در فصل قبلی قبل از مصدومیتش در سه بازی دو گل برای تیم Preston به ثمر رساند اما مصدومیت او از ناحیه زانو باعث شد پایان زودهنگامی در فصل قبل داشته باشد...
 
                                                                                                   mymanutd.ir/forum            
                                                                         
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389ساعت 10:5 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار عجیب در مورد اوزیل

به نظر می رسد انتقال اوزیل به یونایتد قطعی شده باشد از آنجا که امروز سایت باشگاه نام مسعوت اوزیل را در ترکیب تیم اصلی خود وارد کرده است ; برای مشاهده به لینک زیر بروید:

باشگاه هنوز قرارداد با این بازیکن را تایید نکرده است اما قرار گرفتن پروفایل او روی سایت باگاه شایعات را دامن زده که اوزیل در راه آمدن به اولدترافورد است...
این اولین باری نیست که یک باشگاه نابهنگام و به این صورت حضور یک بازیکن در باشگاه را اعلام کند... باگاه آرسنال نیز امسال قبل از اعلام رسمی قرارداد با سول کمپل ابتدا مشخصات او را در سایت باشگاه منتشر کرده بود...
هنوز مشخص نشده است که این به دلیل هک شدن سایت بوده است یا خیر اما این صفحه پروفایل هنوز از طریق لینک بالا قابل دسترس است...
****************************************************************
خبر چند ساعت بعد :
 
در پی مشاهده صفحه پروفایل اوزیل روی سایت رسمی باشگاه، نویسنده باشگاه Nick Coppack گفت:"هر بازیکنی که به یونایتد نسبت داده می شود در سیستم دارای یک آیدی است اما این صفحات قابل دسترسی نیستند ... این صفحه یک اشکال کوچک است که ما سعی در اصلاح آن داریم... اگر سرسختانه بگردید ممکن است پروفایل بازیمنان دیگری که به منچستر نسبت داده می شوند را نیز بیابید اما این به معنای این نیست که ما آنها را خریده ایم..."
*** اما آخرین خبر از اوزیل به نقل از Daniel Taylor از سایت The Guardian سر الکس به ملاقات مقامات رسمی وردربرمن در Craven Cottage رفته تا احتمال انتقال اوزیل به اولدترافورد در روزهای آینده را بررسی کند...
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389ساعت 4:27 بعد از ظهر  توسط عدنان 

Tiago Manuel Dias Correia, Bebe

باز هم فرگی با یک خرید غافلگیرانه همه رو متعجب کرد!! و باز هم یک مهاجم جوان... اما مشخصاتش:
1- نام واقعیش Tiago Manuel Dias Correia, است که در پرتغال با نام Bebe شناخته می شود...
2- 20 ساله است پست تخصصیش مهاجمه اما به نوان هافبک هجومی هم زیاد بازی کرده...
3- قد 1 متر و 90 سانت،وزن 75 کیلو و راست پا
4- از خصوصیات بازیش میشه به جنگندگی، سرعتی بودن، قدرت بدنی زیاد و پاسهای خوب دقیق اشاره کرد...
5-در شهر کوچک Agualva-Cacém در یتیم خانه بزرگ شده است ...
6- در لیگ دسته 3 پرتغال برای تیم Estrela Da Amadora بازی کره...
7- فقط پنج هفته است که به باشگاه Vitoria De Guimaraes پیوسته اما در طول این مدت عملکرد خیره کننده ای داشته و توجه خیلی از تیما از جمله رئال مادرید رو جلب کرده...
8- با عملکرد خوب خودش Carlos Queiroz رو تحت تاثیر قرار داده و اون هم وقتی فرگی به پرتغال رفته بوده به فرگی معرفیش کرده... و از اونجا که رئال مادرید هم به دنبالش وده فرگوسن سریعا برای خریدش اقدام می کنه و گفته میشه با مبلغ 7.4 میلیون پوند با یونایتد به توافق می رسه...
9- احتمالا این فصل دوباره به باشگاه Victoria SC قرض داده خواهد شد...
برای بررسی عملکردش میتونید نمونه ای از بازیهاش رو از اینجا ببینید:
mymanutd.ir/forum
                                                                                                         
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389ساعت 3:41 بعد از ظهر  توسط عدنان 

«ببه» از يتيم خانه تا اولدترافورد!تيم فوتبال منچستريونايتد به منظور تقويت خط حمله، "ببه" را از ويتوريا گيمارش پرتغال به خدمت گرفت.

منچستريونايتد كه در فصل نقل و انتقالات خاوير هرناندس مكزيكي را به خدمت گرفت، همچنان به دنبال خريد مهاجم است و اين بار در فاصله اندك باقي‌مانده تا پايان فصل نقل و انتقالات، ببه، مهاجم 20 ساله تيم ويتوريا گيمارش را با قراردادي به ارزش 7 ونيم ميليون يورو به اولدترافورد آورد.

بدين ترتيب فصل آينده رقابت سختي در خط حمله اين تيم وجود خواهد داشت، الكس فرگوسن چندي پيش اعلام كرد قصد ندارد همانند گذشته تنها با يك مهاجم به ميدان برود، و از زوج حمله استفاده خواهد كرد.

وين روني، هرناندس، برباتف، اوون و ببه 5 بازيكني هستند كه بايد براي حضور در تركيب اصلي شياطين سرخ تلاش كنند. غير از اين بازيكن منچستر 3 مهاجم ديگر هم در ليست خود دارد.

روزنامه‌ي گاردين نوشت اين مهاجم 187 سانتي‌متري پرتغالي در يتيم‌ خانه بزرگ شده و توانسته پس از پيوستن به ويتوريا گيمارش نامي براي خود دست و پا كند. ببه پس از پشت سر گذاشتن آزمون‌هاي پزشكي رسما با منچستريونايتد قرارداد خود را امضا خواهد كرد.

                                                                                                          mymanutd.ir/forum   
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389ساعت 3:22 بعد از ظهر  توسط عدنان 

خبر قطعی: تام کلورلی به صورت قرضی ویگان پیوست

روبرتو مارتینز موفق شد تا در رقابت برای جذب کلورلی نیوکاسل و بولتون را شکست دهد ... به این ترتیب کلورلی فصل آینده به صورت را به صورت قرضی در ویگان سپری خواهد کرد....

http://www.dailymail.co.uk/sport/foo....html?ITO=1490

                                                                                                       mymanutd.ir/forum

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389ساعت 5:12 بعد از ظهر  توسط عدنان 

منچستر به دنبال لاسانا دیارا

 

سايت گل ـ باشگاه منچستريونايتد قصد دارد لاسانا ديارا هافبك فرانسوي رئال مادريد را به خدمت بگيرد و شايد اين بازيكن به زودي سانتياگو برنابئو را به مقصد الدترافورد ترك كند.

به گزارش رسانه‌هاي اسپانيايي باشگاه مادريدي پس از خريد سامي خديرا از اشتوتگارت قصد دارد يكي از هافبك‌هاي دفاعي‌اش را  در بازار نقل و انتقالات به فروش برساند  و لاسانا ديارا گزينه نخست اين باشگاه است.

از سوي ديگر سر الكس فرگوسن سرمربي شياطين سرخ مي‌خواهد يك بازيكن بزرگ را به تركيب تيمش اضافه كند و گفته مي‌شود كه ديارا يكي از بازيكناني است كه مدنظر سرمربي اسكاتلندي است.

باشگاه منچستريونايتد به زودي پيشنهاد رسمي‌اش براي خريد اين هافبك 25 ساله ارائه خواهد داد و بايد ديد كه پاسخ رئالي‌ها به پيشنهاد آنها چه خواهد بود. گفته مي‌شود رئالي‌ها براي فروش ديارا 24 ميليون يورو مي‌خواهد. او ژانويه 2009 با 20 ميليون يورو از پورتسموث به رئال پيوسته بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 8:43 قبل از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

Click the image to open in full size.
بلکبرن آماده برای قرض گرفتن دیوف
مهاجم سنگالی یونایتد که فصل قبل به این تیم پیوست آماده است تا با قراردادی قرضی به بلکبرن برود... او در فصل قبلی در 6 بازی در نیمه دوم به میدان آمد و اولین گل خود را برای یونایتد در بازی با برنلی به ثمر رساند... پیوستن هرناندز به یونایتد و ترافیک در خط حمله این تیم باعث شده است تا فرگوسن احساس کند بهتر است دیوف برای کسب تجربه بیشتر به تیم لیگ برتری دیگری قرض داده شود... بلکبرن آماده است تا پیشنهاد خود را تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات برای به خدمت گرفتن این مهاجم 22 ساله به صورت قرضی ارائه دهد...
                                                                                                         www.mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مرداد 1389ساعت 1:27 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

منچستر یونایتد با مبلغ 12 میلیون میخواد جوزپه روسی را دوباره به اولدترافرد باز گرداند
او 23 سال دارد و در ویارئال بازی میکند او در سال 2007 منچستر را به مقصد ویارئال ترک کرد
http://www.caughtoffside.com/2010/08...ng-back-rossi/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اوزیل دوست دارد یک سال دیگر در وردربرمن بماند...
مسعود اوزیل می خواهد سال آخر قرارداد خود را با باشگاه وردربرمن بگذراند و از سامی خدیرا هم تیمی اش در تیم ملی آلمان پیروی نکند... این بازیکن 21 ساله مد نظر رئال،یونایتد،آرسنال و تاتنهام می باشد اما فکر نمی کند هیچ پیشنهادی بتواند قبل از پایان قراردادش با وردربرمن از آلمان خارج کند... او می گوید:"موقعیت من برای 12 ماه آینده مشخص است.. واقعیت مهم است و واقعیت این است که من تا یک سال دیگر با وردربرمن قرارداد دارم... نمی دان چه پیش خواهد آمد..." اوزیل فکر می کند که در این تابستانی انتقالی صورت نمی گیرد مگر این که وردربرمن اصرار به فروش او داشته باشد...او می گوید:"من راستی را دوست دارم.. برخی بازیکنان با یک باشگاه برای شرایط بهتر قرارداد بلندمدت می بندند اما زود باشگاه را ترک می کنند... اما من به قرارداد با باشگاهم احترام می گذارم و خوشحال می شوم که آن را به پایان برسانم..."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کارلیز با عقد قرارداد قرضی جیمز چستر مداف جوان یونایتد را به خدمت گرفت .
منبع
 
+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم مرداد 1389ساعت 11:49 قبل از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

منچستر یونایتد آماده ی پیشنهاد 22 میلیون پوندی برای انتقال دیارا

Click the image to open in full size.

Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.

منچستر یونایتد در نظر دارد تا هافبک تدافعی و جنگنده ی رئال مادرید رو به خدمت بگیرد . بخدمت گرفتن خدیرا توسط رئال امید سرالکس فرگوسن را برای خرید این هافبک افزایش داده است .
مصدومیت دنباله داره هارگریوز ، اندرسون و کریک در فصل قبل ، توجه منچستر رو به خط هافبکش بیشتر کرده است .

+ نوشته شده در  شنبه نهم مرداد 1389ساعت 9:24 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

فرگوسن قرض دادن هرناندز به سایر تیمها را رد کرد
فرگوسن میگوید من هرناندز و ماکدا رقیبان سرسخت رونی برباتف و اوون هستند.سر الکس میگوید ما باید ماکدا که 4سال جوانتر از هرناندز است و خود هرناندز را در تیم نگه داریم زیرا انها از اینده داران تیم ما هستند.
فرگوسن میگوید هرناندز در حد رونی است و ما کاملا بررسی های لازم را انجام دادیم و میدانیم او به فرم بسیار عالی خواهد رسید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منچستریونایتد در استانه ی بستن قرارداد با سباستین فری دروازه بان فیورنتیا است
توتواسپورت گزارش میدهد که فرگوسن در همین تابستان قصد خرید جانشینی برای ون در سار دارد
-------------------------------------------------------------------------------------------

وردربرمن منتظر پیشنهاد شیاطین سرخ

منچستر یونایتد در حال حاضر در رقابت برای خرید اوزیل است او عملکرد فوق العاده ای در جام جهانی داشت و یونایتد، چلسی، آرسنال ، بارسلونا ،رئال و من سیتی از باشگاههایی هستند که به دنبال اوزیل هستند... اما گفته می شود باشگاه وردربرمن قبل از فروختن اوزیل در انتظار پیشنهادی از سوی شیاطین سرخ است...

+ نوشته شده در  جمعه هشتم مرداد 1389ساعت 12:50 بعد از ظهر  توسط عدنان 

فرگونس : هرناندز تهدید بزرگی برای مدافعان است

سر الکس فرگوسن بعد از گلزنی هرناندز در اولین بازی خود گفت "سرعت او سلاحی خطرناک برای ماست..." چیچاریتو برای اولین بار در ترکیب یونایتد قرار گرفت و نقش موثری در پیروزی 5-2 شاگردان فرگوسن داشت.. این مهاجم 22 ساله در نیمه دووم وارد میدان شد و طرفداران یونایتد و مکزیکی ها استقبال چشمگیری از او کردند... گل او به همراه 2 گل ماکدا و گلهای بازیکنان تعویضی - گیبسون و کلورلی - عملکردی بود که فرگوسن انتظار آن را می کشید... فرگوسن درباره هرناندز گفت:" یکی از مسایلی که مدافعان از آن می ترسند مهاجم پر سرعتی است که بتواند از فضای پشت سر آنها فرار کند... وقتی به گل او نگاه می کنید شامل سرعت، زمان بندی فرار ، چرخش و حرکت رو به جلو با توپ است... او تهدید بزرگی برای مدافعان است و شکی در آن نیست...."

Click the image to open in full size.
فرگوسن درباره ماکدا گفت:" ماکدا از بهترین مهاجمانی است که داریم. او در موقعیت تهاجمی فوق العاده است وقتی او به سمت دروازه می رود می توانی مطمئن باشی توپ گل می شود..."
او درباره گل کلورلی گفت: " اعتماد به نفس و خونسردی او در محوطه جریمه.. گل فوق العاده ای بود... "
او در پایان اضافه کرد: " چیزی که من در این بازی به دنبال آن بودم مالکیت توپ بود که در این بازی به خوبی عمل کردیم... ما نبض بازی را در دست داشتیم... شروع خوبی داشتیم و از این مسابقه اطمینان داشتیم...."
تنها اتفاق بد این بازی مصدومیت اوبرتان از ناحیه زانو بود که انتظار می رود وینگر فرانسوی دو هفته از بازیها دور باشد...
منبع
+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم مرداد 1389ساعت 2:16 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اشمايكل جديد در راه پيوستن به منچستريونايتد

سرمربي شياطين سرخ در نظر دارد با به خدمت گرفتن آندرس ليندگارد دروازه‌بان 26 ساله دانماركي، يك پيتراشمايكل ديگر به دنياي فوتبال معرفي كند.


 ليندگارد كه در تيم باشگاه آلسوندس نروژ بازي مي‌كند، با نمايش قابل قبول خود توجه بسياري از تيم‌هاي اروپايي و از جمله منچستريونايتد را به خود جلب كرده است.

البته الكس فرگوسن از نام‌هاي ديگري همانند مانوئل نوير، هوگو لوريس و ايگور آكينفيف به عنوان گزينه‌هاي مد نظر براي پيوستن به منچستريونايتد نام برده است.

مدير برنامه‌هاي ليندگارد در گفت‌وگو با روزنامه منچستر با تاييد علاقه‌ي منچستريونايتد براي به خدمت گرفتن موكلش گفت: آندرس در سطح بسيار بالايي قرار دارد و مورد توجه تعداد زيادي از تيم‌هاي مطرح اروپايي قرار گرفته است. آندرس مسلما توانايي حضور در ليگ برتر انگليس را دارد.

الكس فرگوسن كه به دنبال يافتن گزينه مناسبي براي جانشيني فان در سار است، بن فوستر را هم به مبلغ 6 ميليون يورو به بيرمنگام واگذار كرده و به اين ترتيب مي‌تواند ليندگارد را با رقمي معادل 550 هزار پوند به خدمت بگيرد. دقيقا برابر با مبلغي كه پيتر اشمايكل تابستان سال 1991 از بروندبي راهي منچستر شد.

سه دروازه‌بان جوان به نام‌هاي تام هيتون، لوگ استيل و نيك كالكين نتوانستند نظر مساعد فرگوسن را براي حضور در دروازه‌ي منچستر جلب كنند.

فان در سار دروازه‌بان كهنه‌كار منچستريونايتد در آستانه بازنشستگي قرار دارد و به اين ترتيب منچستر را در فكر يافتن جانشين مناسبي براي سنگرباني است.

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم مرداد 1389ساعت 12:36 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد


سر الکس فرگوسن به دنبال جایگزینی برای فن در سار در بلند مدت است و برای این کار فرصت کوتاهی دارد..او قبلا Manuel Neuer دروازبان تیم ملی آلمان ، Hugo Lloris دروازبان فرانسوی Igor Akinfeev دروازبان روسی و Sebastien Frey از فیورنتینا را مورد مطالعه قرار داده است..او این بار دروازبان دانمارکی 26 ساله Anders Lindegaard را مد نظر قرار داده است... مدیر برنامه های او گفته است ::"او در سطح بالایی بازی می کند و باشگاههای بزرگی خواهان او هستند او می تواند در لیگ برتر بازی کند..." این دروازبان تا سال 2012 با باشگاه خود قرارداد دارد اما با پیشنهاد یونایتد قابل دسترس خواهد بود... فرگوسن دوست دارد تا پایان این فصل دروازبانی نخرد اما ممکن است در صورت پیشنهاد باشگاههای دیگر به Lindegaard برای خرید او دست به کار شود... او می خواهد به بن آموس فرصت دیگری بدهد تا خود را ثابت کند ... فرگوسن به توانایی های او ایمان دارد و به او گفته درها برای او باز است که روزی او دروازبان شماره 1 منچستر یونایتد شود...

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم مرداد 1389ساعت 2:50 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

منچستریونایتد با پیشنهاد 16 میلیونی خود شانس بستن قرارداد با اوزیل را افزایش داد و از سایر رقبا پیشی گرفت
اولدترافورد به اوزیل بسیار نزدیک شد.


http://www.caughtoffside.com/2010/07...in-ozil-chase/
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gazzetta dello Sport گزارش می دهد که بالوتی به دوستان خودش گفته که به من سیتی خواهد پیوست ، این در حالی است که او پیش مربی سابق اینتر یعنی مانچینی بازخواهد گشت !
خبرها حاکی از آن است که قراردادی 5 ساله به مبلغ 35 میلیون پوند بسته خواهد شد
منبع
+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مرداد 1389ساعت 1:17 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

Daily Star Sunday گزارش میدهد که باشگاه منچستر یونایتد برای امضای قرارداد با کریم بنزما، منتظر چراغ سبز باشگاه رئال مادرید است.

منبع

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دروازبان 24 ساله Igor Akinfeev از علاقه خود برای پیوستن به یونایتد و آرسنال سخن گفت:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
روزنامه برمنرسايتونگ در گزارشي كه روز يكشنبه منتشر كرد به اين نكته پرداخت كه احتمال ادامه حضور مسعود اوزيل در وردربرمن بسيار كم است و اين بازيكن هنوز از بين پيشنهاد منچستريونايتد انگليس، رئال‌مادريد و بارسلونا اسپانيا نتوانسته گزينه‌ نهايي را انتخاب كند. اين نشريه نوشت‌: پس از رد مذاكره با برمني‌ها براي تمديد قرارداد، مشخص شد هافبك 21 ساله و خوش درخشيده در جام‌جهاني سوداي ترك شمال كشور را به قصد يكي از كشورهاي انگليس يا اسپانيا را دارد؛ ولي به علت نزديك بودن شرايط اين سه تيم، اوزيل قادر به تمايز يكي بر دو پيشنهاد ديگر نشده و همراه با مدير برنامه‌هايش در حال بررسي دقيق اين گزينه‌‌ها است. اوزيل در پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي آنقدر خوب بازي كرد كه بلافاصله پس از خاتمه جام و كسب عنوان سومي تيم كشورش، مورد توجه چندين تيم بزرگ قرار گرفت.
منبع
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Daily Star SUnday گزارش میدهد که وزلی اشنایدر از پیوستن به منچستر یونایتد منصرف شده است. این روزنامه ادعا میکند که اشنایدر در هفته اخر جام جهانیف از اینکه باشگاه منچستر یونایتد به او علاقه دارد، بسیار هیجان زده بوده است. اما سه روز قبل اطرفایان او با او صحبت کردند و توانستند که اورا راضی کنند تا یک فصل دیگر با اینتر میلان بماند.

منبع
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیلی میل گزارش میدهد که بعداز انکه مشخص شد که رئال مادرید و بارسلونا تمایلی به جذب اوزیل را ندارند، باشگاه های منچستر یونایتد و ارسنال بخت بسیار بیشتری برای امضای قرارداد با این بازیکن دارند.

منبع
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
منبع اخبار بالا:mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم مرداد 1389ساعت 11:14 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

«بنزما» هدف بعدي منچستريونايتد


الکس فرگوسن قصد دارد، کريم بنزما مهاجم تيم رئال مادريد را به اولدترافورد بياورد.

Click the image to open in full size.

در حالي که وضعيت اين مهاجم فرانسوي به دليل رسوايي‌هاي اخلاقي در هاله‌اي از ابهام قرار دارد، منچستريونايتد قصد دارد در همين روزها که بيشتر اخبار به بررسي مشکلات پرونده قضايي اين بازيکن اختصاص دارد، با امضاي قراردادي مهاجم ناراضي کهکشاني‌ها را به خدمت بگيرد.
کريم بنزما 22 ساله پيش از پيوستن به رئال مادريد هم مورد توجه سران باشگاه منچستريونايتد قرار گرفته بود، اما در نهايت فلورنتينو پرس رييس باشگاه رئال مادريد توانست اين مهاجم را به خدمت بگيرد.
روزنامه ديلي استار چاپ انگليس امروز (يکشنبه) نوشت؛ فرگوسن علاقه خود را براي به خدمت گرفتن اين مهاجم فرانسوي به مشاورانش اعلام کرده و اين در حالي است که با توجه به ترافيک منچستردر خط حمله و حضور بازيکناني مانند وين روني، ديميتار برباتوف، مايکل اوون، فردريکو ماچدا و خاويرهرناندس، اين ابراز علاقه آلکس فرگوسن تا حدي عجيب به نظر مي‌رسد.
کريم بنزما فصل گذشته عملکرد چندان مطلوبي در رئال مادريد نداشت و در 33 ديدار تنها 9 گل براي کهکشاني‌ها به ثمر رساند.
روزنامه ديلي استار همچنين نوشت: در صورتي که ژوزه مورينيو، بنزما را جزو بازيکنان اصلي تيمش قرار ندهد بدون شک فرگوسن براي به خدمت گرفتن اين بازيکن تلاش خواهد کرد.

منبع:
http://www.dailystar.co.uk/football/...ce-on-Benzema/                                  

                                                                                                    mymanutd.ir/forum

+ نوشته شده در  یکشنبه سوم مرداد 1389ساعت 1:44 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

ماندن ویدا در یونایتد قطعی شد
دیوید گیل، امروز از امضای قرارداد بلند مدت چهار ساله ای با نمانیا ویدیچ خبر داد...
دیوید گیل به تلویزیون رسمی باشگاه ، MUTV ، گفت:" شایعات زیادی پیرامون حضور نمانیا در یونایتد و آینده او در اینجا بود.اما بنظر من همه اینها چیزی جز شایعات مطبوعات و رو کردن مسائل قدیمی ، چیز دیگری نبود. چون بطور قطع این چیزها از طرف منچستر یونایتد گفته نشده بود و اطمینان دارم که ویدیچ و وکیلش نیز نقشی در افزایش این شایعات نداشتند."
"در پایان فصل قبل با نمانیا و وکیلش بر سر میز مذاکره نشستیم . وقتی که نمانیا به جام جهانی رفت مذاکرات متوقف شد اما بعداز بازگشت او همه چیز از اول آغاز شد. خوشحالم که به شما بگویم که سه یا چهار هفته قبل با نمانیا بر سر مسائل شخصی به توافق رسیدیم و امروز نیز کاغذبازی های مربوط به این مسئله به اتمام رسید. اوراق مربوطه نزد وکیل اوست ، تا وقتی که او از تعطیلات بازگشت ان ها را امضا کند. اطمینان داریم که این مسئله تا ابتدای اگوست حل خواهد شد. این یک خبر خبو برای منچستر یونایتد، نمانیا ویدیچ و به خصوص هواداران یونایتد خواهد بود."
مصاحبه دیوید گیل رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید.
Click the image to open in full size.

     دانلود

     منبع : ManUtd.ir                       
+ نوشته شده در  شنبه دوم مرداد 1389ساعت 10:15 قبل از ظهر  توسط عدنان 

transfer

                                                                            
  
شیاطین اماده تمدید قرارداد رونی
دیوید گیل ، رئیس باشگاه منچستر یونایتد، اعلام کرد که این باشگاه امادگی این را دارد تا برای اضمای قرارداد جدید، با وین رونی و وکیل جدیدش بر سر میز مذاکره بنشیند...
گیل که بطور اختصاصی باMUTV گفتگو میکرد اعلام کرد:" خواست الان ما این است که بعداز انکه از تور امریکا برگشتیم و وین هم از تعطیلات بازگشت، با او و وکیل جدیدش برای امضای قراردادی جدید پای میز مذاکره بنشینیم. چیزی که او گفته است واضح است و چیزی که باشگاه میخواهد روشن است. هردو طرف خواهان تمدید قرارداد او و قطعی کردن حضور طولانی مدت وین در یونایتد هستند. بنا بر انچه که او میخواهد، و مقداری که او برای باشگاه ارزش دارد، بسیار اطمینان داریم که بتوانیم همه چیز را بنابه میل طرفین حل کنیم
      منبع                                                                                      mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  شنبه دوم مرداد 1389ساعت 10:12 قبل از ظهر  توسط عدنان 

"نمانيا ويديچ" مي‌تواند در صورت تمايل منچستر را ترك كند.

سر الكس فرگوسن اعلام كرد "نمانيا ويديچ" مي‌تواند در صورت تمايل منچستر را ترك كند.

به گزارش خبرگزاري ورزش ایران (ایپنا)، با توجه به شايعه‌ پيوستن مدافع 28 ساله منچستر يونايتد به تيم رئال مادريد، سرمربي شياطين سرخ اعلام كرد اين باشگاه هيچ بازيكني را مجبور به ماندن نمي‌كند و ويديچ يا هر بازيكن ديگري مي‌تواند در صورت تمايل باشگاه را ترك كند.
ويديچ پيش از اين اعلام كرده بود قصد دارد به اسپانيا برود زيرا آب و هواي گرمتر اسپانيا با او سازگارتر است. ويديچ درباره‌ صحبتهاي فرگوسن گفت: وضعيت انتقالم مشخص نيست و با توجه به فرصت كمي كه تا پايان فصل نقل و انتقالات باقي مانده به احتمال فراوان در منچستر خواهم ماند.
سيلوانو مارتينو، مدير برنامه‌هاي ويديچ پيش از آغاز جام جهاني درباره‌ انتقال او گفته بود، ويديچ هنوز تصميمش را نگرفته و به محض اينكه تصميمش را درباره‌ جدايي يا ماندن در منچستر اعلام كند، درباره‌ باشگاه آينده او تصميم خواهيم گرفت.
مارتينو در ادامه افزود: از منچستر خواستيم به ما زمان بدهد تا بتوانيم بهتر درباره‌ آينده ويديچ تصميم بگيريم.
به نظر مي‌رسد، الكس فرگوسن كه در سالهاي اخير نشان داده به هيچ وجه تحت تاثير بازيكنان قرار نمي‌گيرد، چندان راضي به ادامه همكاري ويديچ با منچستر نيست.

                                                                             mymanutd.ir/forum  

+ نوشته شده در  جمعه یکم مرداد 1389ساعت 9:40 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

Click the image to open in full size.


سر آلکس فرگوسن آماده است تا پیشنهاد 13 میلیون پوندی را برای جذب استیون دفور هافبک 22 ساله و بلژیکی استاندارد لیژ بلژیک ارائه دهد .
دفور با شکستگی استخوان پا مواجه شده بود و مصدومیت پای او تا حدود 85 در صد بهبود یافته و فرگوسن امیدوار است تا قبل از شروع فصل او را جذب کند .

     منبع                                                                                       mymanutd.ir/forum

+ نوشته شده در  جمعه یکم مرداد 1389ساعت 3:34 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

دیلی میرور گزارش میدهد که سران منچستر یونایتد برای انکه دستان رئال مادرید را از مدافع خود دور نگه دارند، قصد دارند قرار داد جدیدی با حقوق هفتگی 90 هزار پوند به نمانیا ویدیچ پیشنهاد دهند.

      منبع                                                                                         mymanutd.ir/forum    

+ نوشته شده در  جمعه یکم مرداد 1389ساعت 1:19 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه های ترانسفر منچستر یونایتد

Click the image to open in full size.

به نقل از روزنامه سان :
سر الکس فرگوسن به دنبال آن است تا با پیشنهاد 12 میلیون پوندی مسعود اوزیل بازیساز 21 ساله وردربرمن را تا قبل از پایان ماه جاری جذب کند . تیمهای چلسی و آرسنال و منچستر سیتی هم علاقمند به جذب این بازیکن هستند اما فرگوسن بر این عقیده است که اوزیل در بلند مدت می تواند جانشین مناسبی برای پل اسکولز باشد

    منبع                                                                                            mymanutd.ir/forum        
 
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام تیر 1389ساعت 1:8 بعد از ظهر  توسط عدنان 

هونتلار در فرودگاه منچستر

 

سایت گل – کلاس یان هونتلار مهاجم میلان در فرودگاه منچستر فرود آمده و قرار است مذاکرات انتقال را با منچستریونایتد یا منچسترسیتی انجام دهد.

ملی‌پوش هلندی 26 ساله مورد توجه استون ویلا و تاتنهام قرار داشت، به ویژه پس از آن که آدریانو گالیانی مدیر اجرایی میلان گفت او به باشگاهی لیگ برتری خواهد رفت.

منچسترسیتی والری بوژینوف و بنجانی را فروخته و هر چند این دو نفر مهاجمان اصلی تیم نبودند، اما آنها به دنبال بازیکنی برای افزودن به خط حمله خود هستند. گفته می‌شود سیتی فرناندو تورس و ادین ژکو را می‌خواهد.

منچستر یونایتد خط حمله حود را با خرید خاویر ارناندس مکزیکی تقویت کرده است.

هونتلار در جام جهانی چهار بازی برای هلند انجام داد و گل پیروزی‌بخش مقابل کامرون را در مرحله گروهی زد.

منبع:سایت گل

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام تیر 1389ساعت 12:4 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه ها در مورد منچستر یونایتد

Gazzetta dello Sport مدعی است که باشگاه منچستر یونایتد با ماریو بالوتلی به توافقات شخصی رسیده است و فقط موافقت نهایی ماسیمو موراتی باقی مانده است که امروز طی ملاقاتی قرار است تا مینو ریولا، وکیل بالوتلی، با موراتی مذاکره کند. مبلغ این قرارداد 25.5 میلیون پوند گزارش شده است.

منبع

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گزارش های رسیده از هلند از بدهی های سنگین باشگاه آژاکس و مجبور شدن این باشگاه به فروش ستارگان خود از جمله لوئیز سوارز خبر میدهند. باشگاه های منچستر یونایتد و چلسی بشدت بدنبال خرید لوئیز سوارز هستند.

منبع

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم تیر 1389ساعت 11:40 بعد از ظهر  توسط عدنان 

شایعه ها در مورد منچستر یونایتد

روزنامه sun گزارش میدهد که بعداز انکه مسئولین وردربرمن نتوانستند قرارداد مسوت اوزیل را تمدید کنند، قیمت این بازیکن را از 20 میلیون پوند به 8 میلیون پوند کاهش دادند. سرالکس فرگوسن مدتهاست که این بازیکن را زیر نظر دارد و حتی به او لقب"روح" را داده است. با این کاهش قیمت امیدهای فرگوسن برای اضمای قرارداد با این بازیکن بیشتر شده است.
     منبع
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
پس از آنکه اوزیل با ودربرمن به توافق نرسید و اعلام شد که این بازیکن می تواند در تابستان برمن را ترک کند سه تیم لیگ برتری منچستر یونایتد و آرسنال و تاتنهام آماده هستند تا اوزیل را به خدمت بگیرند .

     منبع                                                                                             mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم تیر 1389ساعت 6:46 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

Click the image to open in full size.

پس از جذب در ماریا رئال مادرید بر روی خط دفاع خود متمرکز شده و به نظر میرسد که این باشگاه اسپانیایی آماده است تا پیشنهاد 42 میلیون یورویی را برای جذب پاتریس اورا و نمانیا ویدیچ ارائه دهد

منبع
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم تیر 1389ساعت 11:22 قبل از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

Click the image to open in full size.

باشگاه منچستر یونایتد قیمت دنی ولبک را 8 میلیون پوند اعلام کرد . ساندرلند به دنبال جذب این مهاجم 19 ساله است .

منبع
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Click the image to open in full size.

باشگاه منچستر یونایتد علاقمند به جذب استفان یووتیچ مهاجم 20 ساله و مقدونیه ای فیورنتینا است و در این راستا باید با بارسلونا رقابت کند .
این مهاجم زمانی که فقط 17 سال داشت مد نظر فرگوسن هم بود

منبع
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389ساعت 10:45 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

People چاپ لندن گزارش میدهد که با وجود مهاجمانی چون نیکلاس انلکا و دیدیه دروگبا در چلسی، فرناندو پیوستن به منچستر یونایتد ، با اینکه چنین اتفاقی منجر به بوجود امدن غوغایی در مرسی ساید شود، را به انتقال به لندن ترجیح دهد. فرگوسن نیز علاقه زیادی به بخدمت گرفتن یک مهاجم طراز اول و گران قیمت دارد، چون او شخصا به پیشنهادش به داوید ویا اعتراف کرد.
منبع

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روزنامه News Of The World گزارش میدهد که با اینکه اشلی کول اولویت اول را برای خوزه مورینیو دارد، اما قرار گرفتن خانه پاتریس اورا در منچستر برای فروش، شایعات پیوستن این مدافع فرانسوی به رئال مادرید را قوت بخشیده است.
منبع

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389ساعت 8:14 بعد از ظهر  توسط عدنان 

پيشنهاد جديد منچستريونايتد براي خريد فيليپ لام

پيشنهاد جديد منچستريونايتد براي خريد فيليپ لام

فرگوسن حاضر است براي به خدمت گرفتن كاپيتان تيم ملي آلمان، علاوه بر 15 ميليون پوند، پارك يا برباتوف را نيز راهي بايرن مونيخ كند


Click the image to open in full size.

سايت گل

باشگاه منچستر يونايتد آماده است تا پيشنهاد جديدي را براي فيليپ لام به باشگاه بايرن مونيخ ارائه دهد.

سر الكس فرگوسن، سرمربي شياطين سرخ از مدتها به دنبال اين ستاره آلماني است اما پيشنهادهاي قبلي او، با مخالفت مسئولان باشگاه بايرن مواجه شد.

اما با بازيهاي خوبي كه لام در طول رقابت هاي جام جهاني انجام داد، فرگوسن اكنون قصد دارد بار ديگر براي خريد اين بازيكن اقدام كند و پيشنهاد جديدي ارائه دهد.

بايرني ها پيش از اين پيشنهاد 15 ميليون پوندي باشگاه انگليسي را رد كرده بودند و اما مسدولان باشگاه منچستر حاضرند علاوه بر اين مبلغ، ديميتار برباتوف يا جي سونگ پارك را نيز راهي آليانس آره نا كنند.

منچستري ها فصل گذشته پس از مصدوميت وس براون و گري نويل ، در سمت راست خط دفاعي با مشكل مواجه بودند و فرگوسن مجبور شد از رافائل جوان در اين پست استفاده كند.

                                                                                                                                               mymanutd.ir/forum              

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389ساعت 9:39 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

Daily Mail گزارش میدهد که باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد تا با خرید برونو الوز ، این بازیکن پرتغالی را جانشین نمانیا ویدیچ کند. باشگاه زنیت سنت پترزبورگ نیز خواهان الوز است. قیمت این بازکن 28 ساله 12.5 میلیون پوند ارزیابی شده است.

    منبع                                                                                                 mymanutd.ir/forum

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم تیر 1389ساعت 8:21 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد


رئال مادرید بطور جدی علاقمند به جذب نمانیا ویدیچ هست !


Click the image to open in full size.

صحبت بر سر انتقال ویدیچ از زمانی آغاز شد که همسر وی اعلام به ناراضی بودن از زندگی در منچستر کرد ، از آن موقع دو باشگاه بارسلونا و رئال به دنبال این بازیکن هستن ! اما سرمربی جدید رئال یعنی مورینیو وی رو در صدر لیست خرید خود قرار داده !
پاول فابری مدیر برنامه های نمانیا حضور قطعیه وی رو در منچستر در فصل بعد تاکید نکرد ، وی می گوید در ماه آخر نقل و انتقالات همه چی مشخص خواهد شد !!!!!!!!!!!!!


منبع
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Click the image to open in full size.

سران منچستر آماده مذاکره با وین رونی برای عقد قرار داد 5 ساله با وی هستند بر طبق این قرار داد رونی حقوق هفتگیه 130 هزار پوند رو در هفته دریافت خواهد کرد
هدف سران منچستر از این کار پایان دادن به امیدهای پرز رییس باشگها رئال برای به خدمت گرفتن وین رونی است .


منبع                                                                                                mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم تیر 1389ساعت 4:21 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد

Mirror گزارش میدهد که پیشنهاد20 میلیون پوندی من سیتی برا جذب ماریو بالوتلی مورد قبول اینتر واقع نشده است. گزارش های رسیده از انگلستان حاکی از علاقه قرگوسن به این بازیکن ایتالیایی 19 ساله است.

منبع

------------------------------------------------------------------------------------------

Daily Star گزارش میدهد که استیو بروس مربی ساندرلند قصد دارد تا دنی ولبک را بطور قرضی یک سال از منچستر یونایتد ، در اختیار بگیرد.

منبع
--------------------------------------------------------------------------------------------
کلاس آلوفز ، رئیس باشگاه وردربرمن، تایید کرد که شاید باشگاهش مسوت اوزیل را بفروشد. او می گوید: " دوست داریم که چندسالی اوزیل را در ترکیب خود ببینیم. اما اگر راهی وجود نداشته باشد به گزینه های دیگر فکر خواهیم کرد."
باشگاه های چلسی و منچستر یونایتد خواهان بخدمت گرفتن این هافبک بازی ساز المانی هستند.

منبع

__________________
+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم تیر 1389ساعت 7:8 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار لیگ برتر انگلیس

به آخرین شایعات نقل و انتقالات در انگلیس توجه کنید


سایت گل -

**روبرتو دی‌ماتئو: دیوید انگوگ از لیورپول را در وست برومویچ می‌خواهم.

**کریستین نمث، مشتاق اولین بازی در لیگ برتر با پیراهن لیورپول.

**تاتنهام به دنبال پیشنهادی برای خرید کریگ بلامی از منچسترسیتی.

**روی هاجسن به اسپانیا می‌رود تا آخرین مذاکرات را با فرناندو تورس انجام دهد

**علی الحبسی، دروازه‌بان بولتون برای یک فصل به ویگان قرض داده شد.

***********************************************************************

به مهمترین سرخط های اخبار در انگلیس توجه کنید


**امیل هسکی، مهاجم استون ویلا و انگلیس از فوتبال ملی کناره‌گیری کرد.

**رایان گیگز: امیدوارم ستاره‌های منچستر یونایتد اثر بد جام جهانی را با خود به خانه نیاورند.

**نیکولاس آنلکا، ستاره چلسی: تیم فرانسه برای اعتصاب جام جهانی 2010 کاملا متحد بود.

**روی هاجسن: طرفداران لیورپول به شایعات نقل و انتقالات گوش نکنند.

**استیو مک‌لارن، مربی ولفسبورگ: هاجسن الگوی مربیان انگلیسی است.

**سر الکس فرگوسن: وین رونی ناامید شده، اما افسرده نیست.


+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم تیر 1389ساعت 2:30 بعد از ظهر  توسط عدنان 

نقل و انتقالات

United are allegedly chasing German midfielder Bastian Schweinsteige

منچستر یونایتد در تعقیب هافبک آلمانی باستین شوان اشتایگر

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم تیر 1389ساعت 1:55 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد


باشگاه منچستر یونایتد آماده است تا فیلیپ لام کاپیتان 26 ساله آلمان در جام جهانی و عضو باشگاه بایرن مونیخ را جذب کند

       منبع
                                                                                            mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم تیر 1389ساعت 10:31 قبل از ظهر  توسط عدنان 

نقل و انتقالات

باشگاه منچستر یونایتد به شدت وضعیت داوید د گئا دروازه بان 19 ساله اتلتیکو مادرید را زیر نظر دارد. باشگاه مادریدی قصد دارد تا مانوئل المونیا را با قیمت پاییتی از ارسنال خریداری کند. این باشگاه به شدت دچار مشکلات مالی است و بنظر میرسد که قصد دارد تا ستارگان خود را به فروش برساند.
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم تیر 1389ساعت 10:7 قبل از ظهر  توسط عدنان 

نقل و انتقالات

از فرانسه خبر میرسد که باشگاه سوشو علاقه مند به جذب مامه بیرام دیوف مهاجم سنگالی باشگاه منسچتر یونایتد است. لازم بذکر است که این باشگاه از زماینکه که دیوف در نروژ بازی میکرد این بازیکن را زیر نظر داشته اند.
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم تیر 1389ساعت 10:6 قبل از ظهر  توسط عدنان 

در خواست دوباره ی ماکدا از بالوتلی

 

سايت گل- فدريكو ماكدا، مهاجم ايتاليايي منچستريونايتد، از ماريو بالوتلي خواست تا سن سيرو را ترك كند و به اولدترافورد برود.

بالوتلي چند روز قبل در مصاحبه با كوريره دلوسپورت گفت كه پيشنهاد يونايتد براي او بسيار جالب توجه است و و اكنون ماكدا نيز اين بازيكن را ترغيب كرده تا به ليگ برتر انگليس برود. اين دو مهاجم در تيم ملي زير 21 ساله هاي ايتاليا هم بازي هستند و روابط نزديكي نيز با هم دارند.

گفته مي شود ماكدا كه تا سال 2007 براي اودينزه بازي مي كرد، پيامي براي بالوتلي فرستاد و در آن چنين درخواستي را مطرح كرد. در اين گزارش ادعا شده كه مينو رايولا، مدير برنامه هاي بالوتلي در آمستردام با مسئولان منچستريونايتد ملاقات كرده و با آنها در مورد انتقال احتمالي اين بازيكن مذاكره كرده است.

شياطين سرخ براي به خدمت گرفتن اين مهاجم آينده دار بايد 40 ميليون يورو بپردازند، مبلغي كه ممكن است اين انتقال را با مشكل روبرو كند. موراتي و بنيتس چندان عجله اي براي فروش سوپر ماريو ندارند و اين مسئله احتمال كاهش قيمت پيشنهادي آنها را كم مي كند

خدا می دونه بالا خره این بالوتلی به رئال می ره یا منچستر

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم تیر 1389ساعت 9:27 قبل از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد

هانتلار به جزیره می اندیشد

به نوشته روزنامه ساندی میرور سه تیم منچستر یونایتد و لیورپول و آرسنال خواهام جذب وی شده اند هانتلار با اطلاع از این مسئله می گوید: حضور در فئتبال انگلیس ارزوی من است چون فوتبال در این کشور لذت بخش است و هجومی بودن تیم ها به من که یک گلزن هستم کمک بسیار می کند

منبع:
varzeshi.net
            

منبع خبر بالا :        mymanutd.ir/forum                                                              

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389ساعت 6:46 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتدطبق گزارشات منتشر شده در رسانه های اسپانیا :
سر آلکس فرگوسن آماده است تا پیشنهاد 35 میلیون یورویی را برای جذب زلاتان ابراهیموویچ مهاجم 28 ساله و سوئدی تقدیم سران باشگاه بارسونا کند و قصد دارد به زلاتان پیشنهاد حقوق سالیانه 10 میلیون یورو بدهد . باشگاه بارسلونا ممکن است با چنین پیشنهادی اغوا شود چونکه هرگونه پیشنهادی مبنی به قرض دادن این بازیکن را رد کرده است .
 
            منبع                                                                                    mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389ساعت 6:21 بعد از ظهر  توسط عدنان 

بازار نقل و انتقالات

One of the stars of Chile's eye-catching World Cup campaign was Udinese winger Alexis Sanchez, whose name has cropped up as a purported United transfer target for the last 18 months or so. There will be no deal this summer though, according to Udinese president   Giampaolo Pozzo, who is quoted by tribalfootball.com as saying: “No one is on the

وکلای باشگاه اودنیزه متقاعد شدند تا الکسی سانچز مهاجم خوش استیل شیلی را که یونایتد از ۱۸ ماه پیش به دنبال او بودند را احتمالا راهی الدترافورد کنند

منبع:manutd.com

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389ساعت 6:12 بعد از ظهر  توسط عدنان 

نقل و انتقالات

Bolton manager Owen Coyle has repeatedly talked up the worth of Gary Cahill, initially slapping a £30million price tag on the defender. Recent rumours suggested United would be keen to part with £15million for Cahill, and the good news is that, according to the Daily Express, Coyle will now accept £25million. Bargain.

 طبق آمار منتشره از سایت باشگاه گری کهیل تقریبا وکلای او متقاعد شدند با 25 میلیون یورو به یونایتد ملحق شود

منبع:manutd.com

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389ساعت 6:7 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد

سایت گل گزارش می دهد که فدریکو ماچدا ، بازیکن ایتالیایی منچستر یونایتد، قصد دارد تا هموطن خود یعنی ماریو بالوتلی را به پیوستن به یونایتد و حضور در کنار او ترغیب کند.

    منبع                                                                                                mymanutd.ir/forum        
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389ساعت 5:8 بعد از ظهر  توسط عدنان 

بنزما احتمالا راهی یونایتد می شود

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس براي خريد مهاجم فرانسوي رئال مادريد خيز برداشته است.

به گزارش فارس و به نقل از رويترز، سرالكس فرگوسن سرمربي كهنه‌كار منچستريونايتد تلاش مي‌كند كريم بن‌زما را از رئال مادريد خريداري كند.

مورينيو در نامه‌اي به پرس بر اين نكته تاكيد داشته كه هيچ نيازي به بن‌زما ندارد.

مهاجم فرانسوي رئال مادريد كه توسط دومنش مربي وقت فرانسه به تيم ملي دعوت نشده بود به دنبال ميداني براي درخشش بيشتر مي‌گردد و اردوي شياطين سرخ مي‌تواند خانه امن و مناسبي براي وي باشد.

پيشنهاد اوليه فرگوسن براي خريد بن‌زما 30 ميليون يورو است.

منبع:خبر گزاری فارس

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389ساعت 10:43 قبل از ظهر  توسط عدنان 

مذاکره ی زلاتان با غول های شهر منچستر

به گزارش نشريه اسپورت، مسئولان باشگاه هاي منچستريوناتيد و منچستر سيتي قصد دارند هفته آينده با مينو رايولا، مدير برنامه هاي زلاتان ابراهيموويچ، ديدار كنند و در مورد شرايط انتقال اين مهاجم سوئدي با او مذاكره كنند.

گفته مي شود اين مهاجم 28 ساله پس از اينكه در اولين فصل حضورش در نوكمپ چندان اميدوار كننده ظاهر نشد، روزهاي درخشاني در اين باشگاه پيش رو ندارد و آبي و اناري ها نيز چندان براي فروش او بي تمايل نيستند.

مسئولان باشگاه بارسلونا براي خريد اين مهاجم سوئدي 65 ميليون پوند به اينتر پرداخت كردند اما اكنون براي فروش او تنها نيمي از اين مبلغ را دريافت خواهند كرد. باشگاه ميلان نيز براي خريد زلاتان ابراز علاقه كرده است.

زلاتان به تازگي اعلام كرد كه اگر بارسلونا را ترك كند، تنها راهي ليگ برتر خواهد شد و به همين دليل، مينو رايولا، مدير برنامه هاي او به زودي با مسئولان دو باشگاه شهر منچستر مذاكره خواهد كرد. هرچند دستمزدي كه او درخواست كرده (دستمزد هفتگي 250 هزار پوند) را تنها باشگاه منچستر سيتي بتواند پرداخت كند

منبع:goal.com

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389ساعت 10:22 قبل از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد

شایعات بازار نقل و انتقالات منچستر یونایتد


لیست زیر اسامی ۶ بازیکنی است که طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر پیوستن آنها به ترکیب منچستر یونایتد در رسانه های بریتانیا مطرح شده است :
1.ماریو بالوتلی (اینتر میلان ایتالیا) با مبلغ ۳۰ میلیون پوند - منبع خبر : دیلی استار ۱۳ جولای
2.کریم بنزما (رئال مادرید اسپانیا) با مبلغ ۲۵ میلیون پوند - منبع خبر : دیلی میرور ۷ جولای
3.وسلی اسنایدر (اینتر میلان ایتالیا) با مبلغ ۳۵ میلیون پوند - منبع خبر سان ۶ جولای
4.لوییز فابیانو (سویا اسپانیا) - منبع خبر : دیلی میل ۲ جولای
5.مسوت اوزیل (وردربرمن آلمان) با مبلغ ۲۵ میلیون پوند - منبع خبر : دیلی اکسپرس ۹ جولای
6. سامی خدیرا (اشتوتگارت المان) با مبلغ ۲۵ میلیون پوند - منبع خبر : سان ۱ جولای
منبع                                                                                                  mymanutd.ir/forum       
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم تیر 1389ساعت 11:27 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

از فرانسه خبر میرسد که باشگاه سوشو علاقه مند به جذب مامه بیرام دیوف مهاجم سنگالی باشگاه منسچتر یونایتد است. لازم بذکر است که این باشگاه از زماینکه که دیوف در نروژ بازی میکرد این بازیکن را زیر نظر داشته اند.

منبع

*************************************************

باشگاه منچستر یونایتد به شدت وضعیت داوید د گئا دروازه بان 19 ساله اتلتیکو مادرید را زیر نظر دارد. باشگاه مادریدی قصد دارد تا مانوئل المونیا را با قیمت پاییتی از ارسنال خریداری کند. این باشگاه به شدت دچار مشکلات مالی است و بنظر میرسد که قصد دارد تا ستارگان خود را به فروش برساند.

منبع

*************************************************

تریبال فوتبال به مقل از Sport ادعا میکند که وکیل زلاتان ابراهیموویچ هفته اینده با نمایندگان باشگاه های منچستر یونایتد و منچستر سیتی مذاکره خواهد کرد.


منبع
*****************************************************************************
روزنامه People چاپ انگلستان گزارش میدهد که بعداز مصدومیت مجدد اوون هارگریوز، سرالکس فرگوسن در مورد سپردن تام کلورلی به باشگاه نیوکاسل در فصل جدید تجدید نظر میکند. با اینکه فرگوسن به دنبال وزلی اشنایدر هلندی است ولی بنظر میرسد کلورلی در فصل اینده شانس خوبی برای حضور در ترکیب ثابت یونایتد داشته باشد.

منبع

**********************************************************
Gazzetta dello Sport گزارش میدهد که مینو ریولا ،وکیل ماریو بالوتلی،در 24 ساعت گذشته در امستردام با اجازه باشگاه اینتر، مشغول مذاکره با نمایندگان باشگاه منچستر یونایتد بوده است. طبق گزارش این نشریه فرگوسن قصد دارد با مبلغ 29 میلیون پوند و حقوق سالیانه 4 میلیون پوند بالوتلی را از اینتر خریداری کند.

منبع


منبع اخبار بالا : mymanutd.ir/forum

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم تیر 1389ساعت 8:5 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد

اینیستا : آرزوی من بازی در اولدترافورد است

اینستا که به تازگی با اسپانیا قهرمان جام جهانی شده است اظهار داشت علاقه مند به تیم منچستر یونایتد است ، ولی تصمیمی برای جدایی از بارسلونا ندارد . "این یک آرزو است که در اولدترافورد بازی کنم ، اما به عنوان یک بازیکن تیم بارسلونا ، امیدوارم باقی دوران فوتبالم را در همین تیم ادامه دهم "منبع : therepublikofmancunia.com 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

یونایتد به دنبال تونی کروس هافبک جوان (20 ساله) و 13 میلیون یوروئی بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان

منبع : caughtoffside
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم تیر 1389ساعت 4:50 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد

لوئیز منچستر و رئال را میپسندد
داوید لوئیز بازیکن تیم بنفیکا اعلام کرد در صورتی که پیشنهادخوبی از در تیم رئال و منچستر داشته باشد آماده جدایی از بنفیکا خواهد بود روزنامه اوجوگو چاپ پرتغال اعلام کرده بود که باشگاه منچسترسیتی مبلغ 30 میلیون پوند برای این بازیکن در نظر گرفته اما این بازیکن اعلام کرد در صورت ترک بنفیکا فقط به حضور در تیم های رئال و منچستر می اندیشد


منبع:varzeshi.net

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم تیر 1389ساعت 12:22 بعد از ظهر  توسط عدنان 

بالوتلی به منچستر یونایتد نزدیک تر شد

به گفته ی او وی با همسرش هم درباره ی یونایتد صحبت کرده و او را راضی کرده و وکلای وی هم اکنون در منچستر به سر می برند

The agent of Inter Milan hotshot Balotelli is set to fly in for talks with both clubs about a £30m move to Manchester

قیمت او برای انتقال به منچستر ۳۰ میلیون یورو برآورد شده او در تیم جوانان اینتر هم خوش درخشده بود

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم تیر 1389ساعت 12:20 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتدتریبال فوتبال گزارش میدهد که وکیل ماریو بالوتلی برای مذاکرات جهت پیوستن موکلش به یکی از باشگاه های شهر منچستر، وارد این شهر شده است.
منبع                                                                                                           mymanutd.ir
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
علاقه یونایتد به بالوتلی صحت دارد
 منچستر یونایتد قصد دارد ماریو بالوتلی، مهاجم اینتر را خریداری کند، اما مینو رایولا مدیر برنامه‌های او گفته نمی‌خواهد زیاد وارد جزئیات شود.

او می‌گوید: «تنها به همسرم می‌گویم چه اتفاقاتی در جریان است.» او درباره سفرش به منچستر هم گفته: «البته که من همیشه بسیار سفر می‌کنم و از حالا تا 30 آگوست مسافرت‌های بسیاری خواهم داشت.»

او درباره علاقه یونایتد به بالوتلی می‌گوید: «علاقه آنها جدی است و صحت دارد و هر دو باشگاه این خبر را تایید کرده‌اند. بالوتلی از این که سر الکس فرگوسن به دنبالش است بسیار خوشحال است، اما نمی‌توانیم بگوییم که او در اینتر می‌ماند یا به تیم دیگری می‌رود. ما اوضاع را آرام و گام به گام بررسی خواهیم کرد.»

گفته می‌شد رایولا به منچستر رفته تا نظر یونایتد و سیتی را درباره بالوتلی جویا شود، اما رایولا این نظرات را رد کرده است.

همچنین گفته می‌شد اینتر 40 میلیون پوند برای فروش بالوتلی در نظر گرفته. اما رافائل بنیتس به دنبال حفظ اوست.

منبع: سایت گل

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم تیر 1389ساعت 10:49 قبل از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتدمدیر برنامه های ماریو بالوتلی، مینو رایولا به تازگی گفته است که منچستریونایتد نسب به جذب این بازیکن جدی است و علاقه سرآلکس به این بازیکن واقعیت دارد.
او به کالچیو مرکاتو می گوید: من نمیتوانم توضیح بدهم که او در پایان در اینتر میماند یا به یک باشگاه دیگر
در انگلستان می رود. در هر حال ما هر قدم را به آرامی بر میداریم و از زمانمان برای درست کردن این وضعیت استفاده میکنیم.

منبع                                                                                                             mymanutd.ir     

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر 1389ساعت 8:42 بعد از ظهر  توسط عدنان 

مسعوت اوزیل در وردربرمن

مسعوت اوزیل اعلام کرد که فصل دیگر را هم می خواهد در وردربرمن باقی بماند.تیم های بزرگی مانند آرسنال و رئال خواهان جذب او هستند اما خود باشگاه خبر می دهد که دوست دارد او را به عنوان بازیکن ازاد به فروش برساند.

اوزیل گفت:برمن از من خواسته که قراردادم را به پایان برسانام و من هم همین کار را خواهم کرد و پول همه چیز نیست.همه چیز امکان پذیر است و درباره ی انتقالم در نیم فصل زمستانی تصمیم خواهم گرفت.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر 1389ساعت 7:24 بعد از ظهر  توسط عدنان 

سوارز علاقه مند به لیگ برتر

لوئیس سوارز مهاجم تیم ملی اروگوئه گفت که مایل است به یکی از تیم های لیگ برتری بپیوندد که احتمالا منچستر یونایتد و تاتنهام هاتسپر باشد.

سوارز فصل پیش ۵۰ گل برای آژاکس به ثمر رسانده است.اودر جام جهانی ۳گل هم به ثمر رسانده است.

پیش از این منچستر یونایتد خواسته بود تا این بازیکن را به خدمن بگیرد.او درباره ی انتقال به لیگ برتر انگلیس گفت:من نمی توانم زاز تحسین لیگ برتر چشم پوشی کنم.چیزی که از ان خوشم می آید این است که در لیگ برتر ۵ تا ۶ تیم با کیفیت وجود دارد .

سوارز علاقه ی خود را برای پیوستن به منچستر یونایتد و تاتنهام اعلام کرده.او گفت:منچستر یونایتد تیم بزرگی است تاتنهام هم نشان داده که انگیزه های زیادی هم دارد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر 1389ساعت 7:19 بعد از ظهر  توسط عدنان 

خبر نقل و انتقالات

منچستر یونایتد و ادامه ی علاقه ی به بنزما برای اوردن او به الدترافورد

به گزارش روزنامه ی as مسئولان منچستریونایتد قصد دارند با فروش دیمیتار برباتوو و اندرسون پول لازم را به دست آورده و به وسیله آن پول کریم بنزما را از سانتیاگو برنابئو به اولدترافورد بیاورند.

در تابستان گذشته کریم بنزما هم در لیست خرید رئال مادرید و هم منچستر یونایتد قرار داشت ولی این مهاجم جوان فرانسوی در انتها ترجیح داد تا به رئال مادرید بپیوندد. بنزما که در 32 بازی برای رئال مادرید به میدان رفت و توانست 9 بار برای مادریدیها گلزنی کند ولی نتوانست انتظارات مادرید هارا برآورده کند.

منچستر یونایتد که در حال حاضر از لحاظ مالی حال و روز خوشی ندارد قصد دارد با فروش برباتو و اندرسون پول لازم را برای خرید بنزما را به دست آورد. مسئولان منچستر امیدوار هستند تا بایرنیهابا ارائه ی یک پیشنهاد 22 میلیون یورویی خواستار به خدمت گرفتن برباتو شوند و از طرف دیگر قصد دارند اندرسون را به پاریس سن ژرمن یا به مارسی بفروشند تا بلکه پول خرید بنزما حاصل شده و بتوانند پیشنهاد خود را به دفتر رئال مادرید بفرستند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر 1389ساعت 2:54 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه از ترانسفر منچستر یونایتد


Daily Star Sunday گزارش میدهد که سرالکس فرگوسن قصد دارد تا با طعمه قراردادن دیمیتار برباتوف، وسیلی اشنایدر را به الدترافورد بیاورد. قیمت اشنایدر 29 میلیون پوند ارزیابی شده است. سال قبل اینتر با مبلغ ناچیز 12 میلیون پوند اشنایدر را از رئال مادرید به خدمت گرفت.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم تیر 1389ساعت 6:52 بعد از ظهر  توسط عدنان 

رئال به دنبال خرید ویدیچ به جای مایکون

مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید پس از اینکه از خرید مایکون منصرف شد به دنبال ویدیچ می رود.

مدافع وسط 28 ساله ی منچستر در این فصل زیاد در این تیم راحت نبوده و آینده اش در تیم انگلیسی در حاله ای از ابهام است.
علیرغم اینکه خودش این مسئله را رد میکند اما مورد توجه باشگاه های منچستر سیتی,رئال,اینتر و میلان است و قیمتش حدودا 20 میلیون است.
مربی جدید رئال مادرید علاقه ی خاصی به خرید مایکون دارد ولی اینتر حاضر نیست رقم پیشنهادیش را کم کند و این باعث شده از راموس در سمت راست استفاده کند و به دنبال مدافع وسط باشد.
داوید لوئیز و ویدیچ گزینه های اصل وی برای این پست هستند ولی به نظر میرسد ویدیچ به خاطر تجربه اش بیشتر مورد توجه باشد.                  
                                                                                                          mymanutd.ir
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم تیر 1389ساعت 5:20 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

caughtoffside گزارش میدهد که سرالکس فرگوسن قصد دارد تا با مبلغ 38 میلیون پوند دیگو و فیلیپه ملو ، دو هافبک برزیلی و ناموفق باشگاه یوونتوس ، را به الدترافورد بیاورد.

منبع

****************************************************************************

Mirror گزارش میدهد که باشگاه آژاکس امستردام منتظر دریافت پیشنهاد 35 میلیون پوندی باشگاه منچستر یونایتد برای جذب لوئیز سوارز است. ظاهار اژاکس با چنین مبلغی اجازه خروج را به سوارز خواهد داد. این مهاجم 23 ساله در فصل قبل در 48 بازی 49 گل به ثمر رسانید و قبل از جام جهانی قیمتش 25 میلیون پوند ارزیابی می شد.

منبع

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم تیر 1389ساعت 9:58 قبل از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

caughtoffside گزارش میدهد که باشگاه تاتنهام قصد دارد با پیشنهادی 12 میلیون پوندی، مایکل کریک را دوباره بخدمت بگیرد. به گزارش این سایت کریک از ان دسته بازیکنانی است که اگر پیشنهادی قابل قبولی در مورد شان دریافت شود ، فرگوسن به فروشش فکر خواهد کرد.

                       منبع                                                              mymanutd.ir                               

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم تیر 1389ساعت 8:57 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد


دوید لوئیز مدافع میانی تیم بنفیکای پرتغال با رد پیشنهاد 30 میلیون پوندی منچستر سیتی ، امیدوار است تا در آینده به یکی از دو تیم مطرح اروپا منچستر یونایتد یا رئال مادرید بپیوندد .
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طبق گزارش mail online ، باشگاه ساندرلند قصد دارد با پیشنهاد 7 میلیون پوندی ماکیل کریک، هافبک منچستر یونایتد را جذب کند.
منبع
+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم تیر 1389ساعت 4:8 بعد از ظهر  توسط عدنان 

استکلنبرگ جانشین فن در سار در منچستر یونایتد

سایت گل- به گزارش رسانه های انگلیسی، مسئولان باشگاه منچستر یونایتد مارتین استکلنبرگ، دروازه بان تیم ملی هلند در جام جهانی را به عنوان جانشین ادوین فن درسار در این تیم در نظر دارند.

استکلنبرگ 27 ساله با درخشش در آژاکس به عنوان جانشین دروازه بان شیاطین سرخ در تیم ملی هلند انتخاب شد و شاید به زودی جای او را در الدترافورد را نیز بگیرد.

فن در سار به زودی 40 ساله خواهد شد و این فصل احتمالا آخرین فصل حضور او در منچستریونایتد خواهد بود.

استکلنبرگ علی رغم اشتباه بدی که در بازی مقابل اروگوئه انجام داد و گلی که از دیه گو فورلان دریافت کرد، در رقابت های جام جهانی بازی های بسیار خوبی انجام داد.


این مسئله موجب شد تا سر الکس فرگوسن او را جلوتر از هوگو یوریس و مانوئل نویر، در لیست خریدش برای پست دروازه بانی قرار دهد.

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم تیر 1389ساعت 10:44 بعد از ظهر  توسط عدنان 

موراتی: بله؛ یونایتد ،اسنایدر را می خواهدرئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که سران باشگاه یونایتد نسبت به جذب وزلی اسنایدر ابراز تمایل کرده اند
ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که سران باشگاه منچستریونایتد تمایل خود را برای به خدمت گرفتن وزلی اسنایدر ابراز کرده اند ولی هیچ شانسی برای جدایی اسنایدر از رختکن نرآتزوری وجود ندارد
موراتی در صحبتهایی به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« بله، ابراز تمایل سران یونایتد برای جذب اسنایدر حقیقت دارد ولی من چندان آن را جدی نگرفتم تا مبادا وسوسه شوم.»
این در حالی است که حدود 24 ساعت پیش اخبار متعددی منتشر می شد که گویای آن بود که مسئولان منچستریونایتد در حال آماده کردن درخواستی برای جذب این ستاره هلندی هستند.
سورن لربی، مدیربرنامه های اسنایدر اخیرا در صحبتهایی به دی تلگراف گفته بود که ممکن است اسنایدر قراردادش را تا سال 2015 با نرآتزوری به تمدید برساند و گفته های او در کنار پافشاری موراتی برای عدم جدایی اسنایدر از رختکن اینتر ممکن است منجر به ادامه حضور او در رختکن اینتر و عدم پیوستنش به یونایتد شود.
موراتی در بخش پایانی صحبتهایش با اشاره به ابراز تمایل سران تیمهایی از جمله سیتی و منچستریونایتد برای جذب ماریو بالوتلی گفت:« این به نظر من مثل یک کمپین تبلیغاتی می آید.درهر صورت هنوز بالوتلی به نزد من نیامده و از من نخواسته که او را به فروش برسانم.نمی دانم این مشکلات از کجا آب می خورد.»

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم تیر 1389ساعت 5:28 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

مربی باشگاه منچستریونایتد آماده است تا پیشنهادی 37 میلیون یورویی را برای خرید وزلی اسنایدر ، روی میز بگذارد.

روزنامه تلگراف در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه یونایتد اسنایدر را به عنوان جانشین مناسبی برای پل اسکولز می دانند.


منبع : سایت گل


****************************************************************************

طبق گزارشات رسیده از اسپانیا، باشگاه بارسلونا قصد دارد با پیشنهاد 20 میلیون یورویی، پاتریس اورا را از منچستر یونایتد خریداری کند.

منبع

همچنین گزارشات دیگری از اسپانیا حاکی از آن است که باشگاه منچستر یونایتد در مورد خرید کریم بنزما از مسئولین رئال مادرید پرس و جو کرده است. ظاهرا یونایتد برای این انتقال 25 میلیون پوند در نظر گرفته و قرار است قسمتی از بودجه این نقل و انتقال را با فروش دیمیتار برباتوق بدست اورد.

منبع


                                                                                                      mymanutd.ir/forum

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم تیر 1389ساعت 1:55 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

با اعلام خبر علاقه مندی باشگاه وردربرمن مبنی بر اینکه، این باشگاه قصد دارد تا با وزلی لوپز ، هافبک برزیلی قرارداد امضا کند، شایعات مبنی بر خروج مسوت اوزیل از این باشگاه شدت گرفت. باشگاه منچستر یونایتد به همراه سه رقیب دیگر خود رد انگلستان، خواهان اوزیل 21 ساله هستند.

منبع

-----------------------------------------------

caughtoffside مدعی است که رافائل بنیتز با فروش وزلی اشنایدر سعی خواهد کرد تا خاویر ماسجرانو ناراضی را به میلان ببرد. پیش بینی میشود که سرالکس فرگوسن برای خرید این نابغه هلندی پیشنهادی به مبلغ 25 میلیون پوند ارائه دهد.

منبع

------------------------------------------------------------------

Sky Sports Italia گزارش میدهد منچستر یونایتد به باشگاه اینتر میلان اعلام کرده است که انها مبلغ پیشنهادشان برای خرید ماریو بالوتلی را به اندازه پیشنهاد باشگاه منچستر سیتی بالا خواهند برد. هنوز مبلغ این پیشنهاد مشخص نشده است.

منبع

-------------------------------------------------------------------------

بعداز انکه سران رئال مادرید از خرید داگلاس مایکون منصرف شدند، این باشگاه توجه خود را معطوف به پروژ] خرید نمانیا ویدیچ کرده است. پیش بینی میشود این باشگاه اسپانیایی، پیشنهادی به ارزش 20 میلیون پوند به منچستر یونایتد بدهد.
منبع


mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم تیر 1389ساعت 11:30 قبل از ظهر  توسط عدنان 

نوير: به منچستريونايتد نمي‌روم

دروازه‌بان تيم ملي فوتبال آلمان گفت: بحث انتقالم به تيم منچستريونايتد صحت ندارد و به اين تيم ملحق نمي‌شوم.


به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري آلمان، مانوئل نوير در آستانه بازي با اسپانيا در مرحله نيمه‌نهايي جام‌جهاني اظهار داشت: اخباري كه در مورد انتقالم به تيم منچستريونايتد در رسانه‌ها انتشار يافته صحت ندارد و به تيم انگليسي ملحق نمي‌شوم.
اين بازيكن 24 ساله كه تا سال گذشته در تيم ملي جوانان كشورش بازي مي‌كرد و اكنون سنگربان اصلي ژرمن‌ها محسوب مي‌شود، در خلال 5 بازي در جام‌جهاني 2010،‌ بازي‌هاي خوبي انجام داد كه مورد توجه تيم‌هاي مطرحي از ليگ برتر از جمله منچستر‌يونايتد قرار گرفت.
وي افزود: من با شالكه قرارداد دارم و آنگونه كه بنظر مي‌آيد همچنان در بوندس‌ليگا خواهم ماند. مي خواهم باز هم در ليگ كشورم به تجربه‌اندوزي بپردازم و بعد با آگاهي و شناخت بيشتر اگر لازم باشد، تصميم براي تيم آتي‌ام بگيرم.
اين سنگربان خوش‌‌آتيه تا سال 2012 با آبي‌پوشان گيلزن كرشني قرارداد همكاري دارد.
+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم تیر 1389ساعت 11:15 قبل از ظهر  توسط عدنان 

Sunday Express گزارش میدهد که مسوت اوزیل ستاره 21 ساله المانها در جام جهانی مورد توجه سر الکس فرگوسن قرار گرفته است. این روزنامه گزارش میدهد که اگر یونایتد نتواند هدف اصلیش ، وزلی اشنایدر ، را برای خروج از اینتر مجاب کند، انوقت یونایتد به دنبال خرید اوزیل خواهد رفت. قیمت این بازیکن جوان بعداز جام جهانی، چیزی در حدود 25 میلیون پوند ارزیابی شده است.

منبع

*****************************************************************************************دو تیم بلکپول و نیوکاسل برای به دست آوردن تام کلورلی وینگر 20 ساله و انگلیسی منچستر یونایتد با هم رقابت کنند .
طبق گزارشات رسیده این دو باشگاه قصد دارند تا کلورلی را به طور قرضی و برای یک فصل به خدمت بگیرند .
این بازیکن جوان فصل گذشته را در واتفورد سپری کرد و درخشش خیره کننده ای داشته و در 33 بازی موفق به زدن 11 گل شده و عنوان بازیکن سال واتفورد را به خود اختصاص داده .
کلورلی در 15 سالگی به آکادمی منچستر یونایتد پیوست و انتظار میرود که با قرارداد جدیدی در اولدترافورد باقی بماند .
سر آلکس فرگوسن کلورلی را بازیکنی با سطح بالا خوانده و گفته که قصد ندارد که به او اجازه خروج از باشگاه را بدهد هر چند که فرگوسن میتواند اجازه دهد که این بازیکن به صورت قرضی به یکی از تیمهای لیگ برتری بپیوندد و تجربه حضور در لیگ برتر را پیدا کند .منبع
**************************************************************************
caughtoffside گزارش میدهد که سرالکس فرگوسن علاقه مند به امضای قرارداد با گری کاهیل ، مداقع 15 میلیون پوندی و 24 ساله ، باشگاه بولتون است.

منبع
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم تیر 1389ساعت 11:43 قبل از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر منچستر یونایتد

اوزیل، ستاره المان ها در جام جهانی، از علاقه خودش برای بازی در تیم های مانند چلسی و منچستر یونایتد خبر میدهد.

منبع

*********************************************************************

مت جیمز، هافبک جوان یونایتد، با قرارداد قرضی یک ساله به تیم پرستون نورث اند پیوست.

منبع

============================

مارکا گزارش میدهد که باشگاه منچستر یونایتد با یک پیشنهاد جدی قصد دارد کریم بنزما رو با مبلغ 25 میلیون پوند خریداری کند.

منبع

******************************************************************


باشگاه پالرمو آماده است تا پیشنهاد 5.5 میلیون یورویی را برای خرید فدریکو ماکدا ارائه کند و وی را جانشین ادینسون کاوانی مهاجمی تیمشان کنند که قرار است در تابستان از پالرمو جدا شود .

منبع
+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم تیر 1389ساعت 3:4 قبل از ظهر  توسط عدنان 

لوک مکواک به منچستر یونایتد پیوست


لوک مکولک (Luke McCullough) مدافع جوان ایرلندی که کاپیتان زیر 16 و 17 ساله های ایرلند جنوبی بوده است به مدرسه فوتبال منچستر یوناتد پیوست . او که از کودکی هوادار لیورپول بوده است امیدوار است روزی مانند جانی اوانز دیگر بازیکن ایرلندی جنوبی منچستر به موفقیت های چشم گیری برسد .

دیدن ویدئویی از مصاحبه با او : لینک
مبنع : u.tv

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم تیر 1389ساعت 2:26 قبل از ظهر  توسط عدنان 

جدیدترین اخبار ترانسفر منچستریونایتد

caughtoffside گزارش می دهد که منچستر یونایتد بدنبال خرید استبان کامبیاسو هافبک آرژانتینی اینتر میلان است. به گزارش این سایت، رافائل بنیتز قصد دارد تا ماجرانو را به اینتر ببرد و کامبیاسو را بعنوان بخشی از مبلغ مورد درخواست لیورپول، به این باشگاه واگذار کند. البته بنظر میرسد کامبیاسو از رفتن به انفیلد چندان خوشش نیاید و الدترافورد را مقصد مناسب تری می بیند. قیمت این هافبم 29 ساله 18 میلیون پوند ارزیابی شده است.


منبع

******************************************************************

یونایتد قصد دارد تا اندرسون را با ستاره پاریسن ژرمن معاوضه کند.

بعداز انکه اندرسون عملکرد نا امید کننده ای در زمان حضور خود در الدترافورد داشت، مسئولین یونایتد قصد دارند از او برای اوردن استفان سسگنون (Stéphane Sessègnon) هافبک پاریسن ژرمن استفاده کنند. سسگنون فصل بسیار خوبی پشت سر گذاشته و مورد توجه باشگاه های زیادی قرار گرفته است. همچنین گفته میشود این بازیکن از سران پاریسن ژرمن خواسته است تا اجازه خروج را به او بدهند.
این بازیکن 26 ساله اهل بنین، توانایی بازی در کلیه نقاط خط هافبک و همچنین بازی با عنوان یک بازیکن هجومی را دارد.
پیش بینی میشود اندرسون و سسگنون داری قیمتی یکسان و رقمی بین 10 تا 12 میلیون پوند داشته باشند.

منبع اخبار : mymanutd.ir/forum
+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم تیر 1389ساعت 11:49 قبل از ظهر  توسط عدنان 

فابیانو: می‌خواهم به منچستر یونایتد بروم

سایت گل – سر الکس فرگوسن، مربی منچستر یونایتد گفته قصد دارد چند تغییر در تیم بدهد تا بتواند دوباره قهرمان شود. دیوید جیل، رییس منچستر یونایتد گفته 80 میلیون پوندی که از فروش کریستیانو رونالدو به دست آمد هنوز موجود است و فرگوسن می‌تواند با آن بازیکنان بزرگی بخرد، هر چند که باشگاه 520 میلیون پوند بدهی دارد.
لوییس فابیانو که در جریان دیدار با ساحل عاج دو گل برای برزیل زد دوست دارد به اولدترافورد یا سن‌سیرو برود.
او گفته است: «گفته‌ام که قصد ندارم قرارداد جدیدی با سویا امضا کنم. 29 سال دارم و می‌خواهم در باشگاهی باشم که از همان فصل اول به دنبال افتخارات بزرگ باشد. دو گزینه پیش رو دارم: منچستر یونایتد و میلان. تیمی که می‌خواهم به آن بروم باید یکی از غول‌های اروپا باشد. به نظرم سبک بازی منچستر یونایتد جذاب است. باید بگویم لیگ برتر من را جذب می‌کند. فکر کنید زوج وین رونی در خط حمله باشید!»
او همچنین ذهنیت یونایتد را می‌پسندد: «مربی آنها برنده است، بازیکنان آنها برنده هستند و یکی از معدود تیم‌های اروپا به شمار می‌روند که هر فصل به دنبال افتخارات بزرگ هستند. از حضور در سویا لذت می‌برم اما می‌خواهم در تیمی بزرگ بازی کنم.»
تاتنهام که به لیگ قهرمانان راه یافته هم به دنبال اوست، اما فابیانو می‌گوید: «چرا باید به تاتنهام بروم؟ خب اگر قرار باشد به آن باشگاه بروم در همین سویا می‌مانم! تازه سویا در اروپا بسیار موفق‌تر هم بوده و بزرگ‌تر از تاتنهام است.»
+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم تیر 1389ساعت 0:0 قبل از ظهر  توسط عدنان 

والنسیا به دنبال خاویر هرناندز!!!!!!

باشگاه والنسیا علاقه مند شده به خاویر هرناندز بازیکن جدید منچستر یونایتد


هرناندز قبل از جام جهانی به منچستر یونایتد پیوست
هرناندز در تیم چیواس گوالاخارا بازی میکرد. چیواس پرافتخارترین تیم مکزیک است و توانسته 11 بار قهرمان میکزیک شود. خاویر از 9 سالگی در این تیم بازی میکند و در اولین بازی خود برای این تیم در سال 2006، او تنها بعداز 5 دقیقه حضور در میدان توانست برای تیمش در برد 4-0 در برابر نکاکسا گلزنی کند و به تیمش کمک کند تا قهرمان لیگ شود.
خاویر در سرزمین مادریش به "چیچاریتو" به معنای "نخود فرنگی ریز" شهرت دارد. این لقب بخاطر چشم های سبز رنگش به او داده شده است. او این لقب را در حالی دریافت کرد که فرزند اسطوره چیواس گوادالاخارا، خاویر چیچارو هرناند، کسی که خودش از برترین مهاجم مکزیک بود و در جاو جهانی 1986 بازی کرد، است.
هرناندز در جام جهانی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و برای تیم خود یک گل هم به ثمر رسانده
باشگاه والنسیا می خواهد که هرناندز را جانشین داوید ویا کند.

منبع : http://mymanutd.ir/forum/

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم تیر 1389ساعت 9:18 بعد از ظهر  توسط عدنان 

خبر داغ از منچستر

روزنامه دیلی میرر از قطعی بودن اتقال وسلی اشنایدر به یونایتد خبر داد.


این روزنامه در چاپ خود خبری بسیار جنجالی را تیتر زد كه طی آن وسلی اشنایدر به طور قطع به منچستریونایتد خواهد پیوست.این بازیكن 26 ساله هلندی در دیدار لاله های نارنجی با ژاپن گلی بسیار زیبا به ثمر رساند.
گفته میشود كه قرار داد نهایی این بازیكن با شیاطین سرخ پس از جام جهانی به امضا خواهد رسید.پس از خروج خوزه مورینیو از اینتر رسانه های ایتالیایی خبر از جدایی او از اینتر دادند.گفته میشود سران یونایتد حاضر هستند برای خرید وی 30 میلیون دلار آمریكا بپردازد.


منبع:manutdnews

برگرفته از فروم منچستر در ایران

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم تیر 1389ساعت 9:16 بعد از ظهر  توسط عدنان 

منچستر به دنبال خسوس ناباس

خسوس ناباس، ستاره باشگاه سویا که اخیرا به ترکیب تیم ملی اسپانیا فراخوانده شده است سر الکس فرگوسن علاقه مند به این بازیکن شده است سران باشگاه منچستر یونایتد روند پیشرفت و پختگی خسوس ناباس و مهارتها و توانایی های او را به شدت زیر ذره بین گرفته اند. ستاره باشگاه سویا، یکی از پرطرفدارترین ستاره های شاغل در لالیگاست و سران باشگاه منچستر او را گزینه ایده آلی برای تقویت جناح راست تیمشان در فصل آینده رقابتها می دانند. ناباس تا سال 2012 با سویا قرارداد دارد و بند جدایی زودهنگام او در این قرارداد 60 میلیون یورو می باشد. گفته می شود رئال مادرید برای جذب این بازیکن اقدام کرد و ناباس هم از اینکه سران باشگاه مادریدی نسبت به جذب او ابراز تمایل کرده اند، بسیار هیجان زده است. باشگاه منچستر یونایتد برای این بازیکن مبلغ 16 میلیون پوند را در نظر گرفته است
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم تیر 1389ساعت 2:27 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار جدید ترانسفز منچستر یونایتد

باشگاه منچستر یونایتد در نظر دارد پیشنهاد 15 میلیونی را برای جذب الجرو الیا وینگر 23 ساله و هلندی هامبورگ بدهد .

*******************************************************************

به نظر می رسد که سر الکس فرگوسن مربی منچستریونایتد در نظر دارد تا با ماریو بالوتلی،مهاجم سیه چرده اینتر به خدمت بگیرد
شایعه شده است که باشگاه منچستر در حال مذاکره با ماریو بالوتلی هست.
این بازیکن 19 ساله ایتالیایی با وجود مشکلات که در اینتر میلان داشت قصد ترک این تیم را دارد و فرگوسن ظاهرا علاقه برای جذب این بازیکن دارد
بالوتلی از پدر و مادری اهل غنا و در کشور ایتالیا به دنیا آمده و این بازیکن 19 ساله در حال حاضر در تیم زیر 21 سال تیم ملی ایتالیا و تیم اینتر ایتالیا بازی می‌کند.
گفته می شود بارسا برای جذب این بازیکن اقدام کرد اما به دلیل رقم بالای درخواستی مدیر برنامه های بالوتلی از جذب او صرفنظر کرد.از طرف دیگر گفته می شود منچسترسیتی و آرسنال نیز خواهان جذب این ستاره جوان هستند
باشگاه منچستر یونایتد برای این بازیکن مبلغ 16 میلیون پوند را در نظر گرفته است.

************************************************************

منچستر یونایتد به دنبال کریستیانو رونالدو جدید


آلکسیس سانچز ( Alexis Sanchez ) وینگر 21 ساله کشور شیلی باتوجه به اولین بازی شیلی در جام جهانی درخشش خوبی داشت و همچنین بازی های خوبی که در اودینزه انجام داد مورد توجه سر الکس فرگوسن قرار گرفته است.
نام مستعار وى پسر شگفت انگیز است و مردم شیلى بهترین لقب براى او را کریستیانو رونالدو شیلى مى دانند. سانچز بسیار باهوش است و یک نقطه اتکا براى شیلى به حساب مى آید.
او عملکرد خوب و شایسته اى براى اودینزه در ۲ فصل گذشته داشته است. وى که از ریورپلاتر به این تیم نقل مکان کرده بود خیلى خوب در فوتبال ایتالیا جاى افتاد، و بازى هاى خوبى از خودش به نمایش گذاشت. سانچز همچنین میانگین گلزنى خوبى نیز براى تیم ملى کشورش در این مدت داشته است.
باشگاه منچستر یونایتد برای این بازیکن مبلغ 16 میلیون پوند را در نظر گرفته است.

****************************************************************

روزنانه Daily Mail انگلستان  در خبری آورد: باشکاه المپیک مارسی قصد دارد اولیویرا اندرسون هافبک برزیلی باشگاه منچستر یونایتد را جذب کند. این بازیکن قبل از پاره شدن رباط صلیبی زانو چپ خود در ماه فوریه سال جاری در حال تلاش برای جایگاه ثابت در تیم منچستر یونایتد بود.

*******************************************************************

منچستر یونایتد و پیشنهاد 20میلیونی برای هافبک هلندی اینتر وسلی اشنایدر
http://redrants.com/manchester-unite...sley-sneijder/
__________________

+ نوشته شده در  دوشنبه سی و یکم خرداد 1389ساعت 11:28 قبل از ظهر  توسط عدنان 

شایعه شده است که سر الکس فرگوسن برای قوی کردن خط حمله خود و زوج مناسبی برای وین رونی به سراغ هیگوائین رفته است
اين مهاجم جوان آرژانتيني شاغل در لاليگا 27 گل به ثمر رسانده است و انتظارات را به طور كامل برآورده كرده و در ليست مارادونا براي حضور در جام جهاني قرار دارد.
و همچنین این سایت امروز خبر داد كه سرالكس فرگوسن به سران يونايتد اعلام كرده كه مقدمات خريد اين موتور گلزني سانتياگو برنابئو را فراهم سازند.
باشگاه منچستر یونایتد برای این بازیکن آرژانتینی مبلغ 22 میلیون پوند در نظر گرفته است.
منبع : کانون هواداران منچستر به نقل از سایت caughtoffside
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم خرداد 1389ساعت 12:47 بعد از ظهر  توسط عدنان 

باز

وکلیل جورجیو کیلینی شب گذشته دربها را برای خروج او از باشگاه یوونتوس و پیوستنش به باشگاه منچستر یونایتد باز کرد.
مبلغ 25 میلیون پوند قیمت ارزیابی شده ستاره ایتالیایی به عنوان اولین هدف سر آلکس فرگوسن برای جایگزین کردن نمانیا ویدیچ است که خواهان ترک باشگاه منچستر یونایتد است.

داویده لیپی ( Davide Lippi ) پسر مارچلو لیپی و وکیل جورجیو کیلینی طی مصاحبه ای در این باره گفت: باشگاه منچستر یونایتد و کشور انگلستان برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و ما بسیار به آنها علاقه مندیم. ما با جورجیو کیلینی تصمیم گرفتیم که او در طول مسابقات جام جهانی به بازار نقل و انتقالات فکر نکند اما پس از مسابقات جام جهانی ما در مورد همه چیز فکر میکنیم. او ( جورجیو کیلینی ) از علاقه باشگاه منچستر یونایتد نسبت به خودش افتخار میکند.
جورجیو کیلینی 25 ساله از مدافعان میانی برتر در مسابقات سری آ است همانطور که ما آشکار ساختیم او به طور متوسط در هر سال 1.7 میلیون پوند در آمد به دست آورده.
مذاکرات بر روی یک قرارداد جدید متوقف شده و 2 سال به پایان قرارداد فعلی او باقی مانده اما باشگاه یوونتوس در حال از دست دادن یکی از داریی های با ارزش خود است.
داویده لیپی در ادامه گفت: جورجیو کیلینی با باشگاه یوونتوس قرارداد دارد اما با توجه به اینکه او 25 ساله هست و هنگام پیوستن به این باشگاه بسیار جوان بوده اکنون زمان آن رسیده که یک بازیکن در سطح او قراردادی سزاوارانه و برتر را دریافت کند. در باشگاه یوونتوس بسیاری قرارداد های بالا داراند اما نه جورجیو کیلینی.

منبع : برگرفته از فروم بزرگ منچستر یونایتد

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم خرداد 1389ساعت 12:43 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار ترانسفر منچستر

sun گزارش میدهد که در صورت جدایی ویدیچ از منچستر یونایتد، فرگوسن اماده است تا با دادن پیشنهاد 25 میلیون پوندی، جورجیو کیلینی را از یوونتوس بخدمت بگیرد.
منبع

****************************************************************

رئال مادرید برای خرید ویدیچ حاضر است که کریم بنزما را به منچستر بدهد .
رئال مادرید ممکن است که از کریم بنزما به عنوان طعمه برای شکار مدافع منچستر یونایتد استفاده کند.
سر الکس فرگوسن سعی می کرد که تابستان گذشته بنزما را جذب کند اما مسئولان رئال با ارئه 35 میلیون پوند او را به برنابئو آوردن
سرمربی جدید رئال مشتاق است که برای تقویت خط دفاع خود ویدیچ را ز منچستر یونایتد بخرد و حاظر است مهاجم فرانسوی خود را برای این کار بدهد


منبع : کانون هواداران منچستر
*************************************************************

منچستر یونایتد به دنبال گیلرمو بوردیسو
باشگاه منچستر علاقه مند برای امضاء قرارداد با مدافع آرژانتینی " گیلرمو بوردیسو " هستند.
گلیرمو نیز برادر نیکولاس مدافع جیالوروسی است 22سال سن و 190 سانتی متر قد دارد

**********************************************************************
باشگاه منچستر یونایتد تایید کرد که عملیات انتقال زوران توسیچ به پایان رسیده و این بازیکن بعداز جام جهانی راهی موسکو میشود تا برای تیم زسکا موسکو بازی کند. سایت باشگاه رقم این انتقال را اعلام نکرده، اما منابع انگلیسی رقم این انقتال را 8 میلیون پوند اعلام کرده بودند.

منبع
 
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و پنجم خرداد 1389ساعت 11:19 بعد از ظهر  توسط عدنان منچستر یونایتد علاقمند است تا میشل باستوس وینگر چپ پا و 26 ساله و برزیلی المپیک لیون را با مبلغ 22 میلیون پوند در تابستان جذب کند .
این بازیکن در لیست نهایی برزیل در جام جهانی نیز حضور دارد .

منبع

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم خرداد 1389ساعت 12:38 بعد از ظهر  توسط عدنان 

منچستریونایتد و پیشنهاد 12میلیونی برای سیمون کجائر مدافع تیم پالرمو ایتالیا

http://www.caughtoffside.com/2010/06...e-simon-kjaer/
__________________
****************************************************************


باشگاه منچستر یونایتد علاقمند است تا کریستین اریکسن هافبک هجومی و هلندی باشگاه آژاکس را جذب کند .
اریکسن در فصل گذشته در 15 بازی موفق به زدن 1 گل شده است .
طبق گفته های مدیر برنامه های وی یک پیشنهاد اغوا کننده از منچستر یونایتد برای او رسید .
همچنین آرسنال هم از دیگر علاقمندان به جذب این هافبک هلندی هست
.


*****************************************************************


باشگاه اورتون آماده است که اگر مایکل آرتتا قراردادش را با اورتون تمدید نکرد این بازیکن را به منچستر یونایتد بفروشند .
دیلی میرور گزارش گزارش داد که منچستر یونایتد آماده است که سریعا برای جذب آرتتا اقدام نماید .
آرسنال هم علاقمند به جذب آرتتا می باشد تا در صورت جدایی فابرگاس وی را جانشین کاپیتان تیمش کند .

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم خرداد 1389ساعت 1:0 بعد از ظهر  توسط عدنان 

جو کول در آستانه پیوستن به یوناید !!!!!!!!
بر اساس گزارشات منتشر شده , جو کول هافبک 28 ساله ابی های لندن نزدیک به پیوستن به منچستر یونایتد است و سر آلکس فرگوسن به دنبال این است که اولین جذب بزرگش در این فصل را انجام دهد . جو کول پیشنهاد تمدید قرارداد با چلسی را رد کرده

جو کول از باشگاه چلسی درخواست حقوق هفتگی 120000 پوند در هفته را کرده است و این در حالی است که سران چلسی حاضر هستند تا فقط مبلغ 100000 پوند در هفته به وی دهند و بابت همین جو کول در نزدیکی های درب خروجی باشگاه قرار دارد و قراردادش با چلسی به پایان رسیده و بازیکن آزاد خواهد بود .
علاوه بر یونایتد تیم هایی نظیر آرسنال و تاتنهام و منچستر سیتی و لیورپول علاقمند هستند تا کول را جذب کنند .


منبع
+ نوشته شده در  سه شنبه یازدهم خرداد 1389ساعت 11:51 قبل از ظهر  توسط عدنان 

فرگوسن به دنبال بویانسر آلکس فرگوسن علاقمند است بویان کرکیچ مهاجم 19 ساله بارسلونا را در تابستان جذب کند و بتواند قدرت تهاجمی تیمش را افزایش دهد .
ظاهرا فرگوسن حاضر است تا مبلغ 12 میلیون پوند برای این جوان 19 ساله اقدام کند و امیدوار است که بارسلونا راضی به فروش کرکیچ شود .
کرکیچ در فصلی که سپری شد موقعیت های اندکی را برای حضور در ترکیب فیکس به دست آورد و هم اکنون که داوید ویا به بارسلونا پیوسته انتظار خواهد رفت که کرکیچ نسبت به قبل هم فرصت کمی برای بازی به دست آورد
+ نوشته شده در  دوشنبه دهم خرداد 1389ساعت 10:29 قبل از ظهر  توسط عدنان 

منچستر به دنبال کاکای جدید

این بازیکن 20 ساله پس از زدن 11 گل در 20 مسابقه، به عنوان گزینه‌ای برای حضور در جام جهانی به شمار می‌رفت اما نتوانست به آفریقای جنوبی برسد. 

Paulo Henrique Lima (Ganso) - Santos

 
سایت گلمنچستر یونایتد به دنبال خرید پائولو هنریکه، پدیده سانتوس است. این جوان بااستعداد را «کاکای جدید» نامیده‌اند و بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپا از جمله یونایتد، بایرن مونیخ، یوونتوس و هر دو باشگاه میلانی به دنبال او هستند.
سر الکس فرگوسن گفته که قصد دارد در تابستان تنها یک یا دو بازیکن جدید بخرد اما ترجیح او آوردن بازیکنان جوان با پتانسیل برای آینده است و هنریکه گزینه جذابی برای مربی یونایتد به نظر می‌رسد.
 این بازیکن 20 ساله پس از زدن 11 گل در 20 مسابقه، به عنوان گزینه‌ای برای حضور در جام جهانی به شمار می‌رفت اما نتوانست به آفریقای جنوبی برسد.
آلوارو لوییس ریبیرو، رییس باشگاه سانتوس گفته بازیکنش در این تابستان فروشی نیست ولی باید دید آیا هنریکه در مقابل یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های اروپایی مقاومت می‌کند یا نه.
+ نوشته شده در  جمعه هفتم خرداد 1389ساعت 12:41 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار جدید ترانسفر منچستر یونایتد

منچستر رقیب بنفیکا برای خرید کلاس یان هونتلار

منچستر یونایتد در حال کنترل شرایط هونتلار در ای سی میلان است . دیشب با تایید بنفیکا ، انتظار می رود که هونتلار در تابستان با پول نقد از این باشگاه می رود .

فرانس فوتبال می گوید منچستر یونایتد رقیب بنفیکا برای خرید هونتلار است . کسی که توسط کارفرمایان قیمت 10 میلیون پوند ارزیابی شده است .

منبع : کانون هواداران منچستر به نقل تریبال فوتبال
****************************************************************
کوئیکو سانچز فلورز مربی اتلتیکو مادرید درها را برای خروج سرخیو آگرئو باز گذاشته است .

منچستر یونایتد ، منچستر سیتی و چلسی به دنبال این مهاجم آرژانتینی هستند .

فلورز در این باره گفت : او یک بازیکن خاص است و همیشه این امکان وجود دارد که باشگاه او را از دست دهد .من بارها به راه های زیادی که باشگاه با او یا بدون او می تواند انجام دهد فکر کردم.

منبع : کانون هواداران منچستر به نقل از تریبال فوتبال
*****************************************************************
باشگاه سویا موافق است تا لوییز فابیانو مهاجم برزلی اش را در تابستان به فروش برساند .
سویا انتظار دارد تا مبلغ 20 میلیون یورو از فروش فابیانو به دست بیاورد
منچستر یونایتد و آث میلان از جمله تیمهایی هستند که به جذب این مهاجم علاقه نشان داده اند .

منبع
****************************************************************
 
+ نوشته شده در  جمعه هفتم خرداد 1389ساعت 12:31 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار کوتاه ترانسفر ×× منچستر یونایتد××


سر الکس فرگوسن از خروج بازیکنان جوان خود به نیوکاسل جلیوگیری کرده است .

رئیس نیوکاسل ، کریس هاگتون ، برای خرید تام کلورلی و دنی ولبک علاقمند بود

هر دو بازیکن در حال ریکاوری برای مصدومیت خود در اواخر فصل هستند .

منبع
****************************************************************
منچستر یونایتد به دنبال مدافع باکلاس و برزیلی اینتر
و فرگوسن با 20 میلیون به سراغ مایکون خواهد رفت


http://www.caughtoffside.com/tags/pr...eague/man-utd
 
***************************************************************
گزارش تکمیلی از خرید یایا توره

بر اساس گزارش های رسیده منچستر آماده پییشنهاد 21 میلیون یورویی به یایا توره است .

سر الکس فرگوسن مشتاق تقویت خط هافبک خود پس از مصدومیت مداوم اوون هارگریوز و از دست دادان فرم مناسب مایکل کریک و اندرسون است .

گزارش های دیروز از کاتالان حاکی از آن است که آن ها(بارسلونا) یایا توره 27 ساله را با مبلغ 30 تا 35 میلیون یورو حاضر به رها کردن هستند .

منبع : کانون هواداران منچستر به نقل از سایت گل
**************************************************************
فرگوسن اماده ی ارایه ی پیشنهاد برای مدافع تیم فولهام
12 میلیون برای برد هانگلند

http://www.caughtoffside.com/2010/05...ack-hangelan
+ نوشته شده در  پنجشنبه ششم خرداد 1389ساعت 1:33 بعد از ظهر  توسط عدنان 

خرید بازیکن از رقیب همشهری

روزنامه اکسپرس خبر از توافق شیاطین سرخ  با وکیل استفان ایرلند برای پیوستن به یونایتد داد...

 این بازیکن باهوش که چندین سال است در تیم منچستر سیتی توپ میزند در جنجال عجیبی که در ادوی تدارکاتی ایرلند جنوبی به راه انداخت برای همیشه از حضور در تیم ملی محروم شد.
او تا حدودی نظر روبرتو مانچینی را به خود جلب کرده است اما حضور کاملا ثابتی در ترکیب آبی ها ندارد.روزنامه اکسپرس در چاپ امروز خود خبر از توافق سران یونایتد با وکیل این بازیکن داد.گفتنی است این روزنامه آرسنال را نیز خواهان او اعلام کرده است.مبلغ پیشنهادی شیاطین به او 19 میلیون دلار آمریکا می باشد.منبع
سایت فارسی منچستر
http://manutd.ir/news.aspx?id=467

+ نوشته شده در  پنجشنبه ششم خرداد 1389ساعت 1:27 بعد از ظهر  توسط عدنان 

ترانسفر


منچستر یونایتد در حال مذاکره با استیون پینار است و مدیربرنامه ی پیینار در مصاحبه با خبرگذاری اسکای اسپورت گفته اگر تا قبل جام جهانی مسئولین اورتون اقدامی برای تمدید قرارداد نکنند او با تیم های دیگه وارد مذاکره خواهد شد

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={83A644F4-1A7E-48B9-AF95-4605613A9A18}&newsid=6649017
 
*****************************************************************
وکیل سیمون کجائر اعلام کرد که آرسنال ، لیورپول و منچستریونایتد این بازیکن را که آماده ترک پالرمو به مقصد لیگ برتر انگلستان است مورد هدف قرار داده اند.

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/05/25/1941967/exclusive-arsenal-liverpool-and-manchester-united-target
 
******************************************************************
 
بعداز عملکرد نسبتا ضعیف اندرسون و مایکل کریک در خط هافبک، فرگوسن قصد دارد تا خرید یایا توره از بارسولنا جان تازه به خط هافبک تیمش ببخشد. قیمت این بازیکن چیزی در حدود 16 میلیون پوند براود شده است.منبع
*******************************************************************
فرگوسن به دنبال جذب سرجیو رومرو دروازه بان تیم "از الکمار " هلند است. این دروازه بان جوان از پتانسیل بالایی برخوردر است و به احتمال زیادانتخاب اول مارادونا برای دروازه تیم ملی آرژانتین در جام جهانی خواهد بود.منبع
+ نوشته شده در  چهارشنبه پنجم خرداد 1389ساعت 11:51 قبل از ظهر  توسط عدنان 

اخبار یونایتد

منچستر يونایتد به دنبال سرخیو راموس.


گفته مي شود : چنانجه مورينيو به رئال بپيوندد با خود مايكون را نيز به رئال خواهد برد كه در اينصورت راموس در پلان اول و تركيب اصلي رئال قرار نخواهد گرفت , اگر اين اتفاق عملي شود مقصد بعدي راموس 24 ساله يونايتد خواهد بود . سر آلكس فرگوسن نيز از علاقه اش به راموس سخن گفته ...

http://bleacherreport.com/articles/395813-manchester-united-in-sensational-sergio-ramos-bid

 

*****************************************

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم خرداد 1389ساعت 11:21 قبل از ظهر  توسط عدنان 

لیست خرید احتمالی منچستر یونایتد  تا این لحظه

مانوئل توئر(شالکه 04 )- میگل ولوسو(اسپورتینگ لیسبون)- سباستین فری (فیورنتینا)- دفور (استاندارد لیژ)- ادین ژکو (ولفسبورگ)- داوید سیلوا ( والنسیا)- اشلی یانگ (استون ویلا)- جک رادول (اورتون)- مایکل آرتتا (اورتون)- دا کاستا (گریمو)- آنجل دی ماریا (بنفیکا)- هوگو لوریس (المپیک لیون)- سیمون کیائر (پالرمو)- سرجیو آگرو(اتلتیکو مادرید)- دیگو لوپز (ویارئال)- بنزما (رئال مادرید)- جورجو کیلینی (یوونتوس)- جیان لوییجی بوفون (یوونتوس)- ژروم بوتنگ(هامبورگ)- مارک همسیک (ناپولی)- اسکات پارکر (وستهام)- لوییز فابیانو (سویا)- گرت بیل (تاتنهام)- لوکا مودریچ (تاتنهام)- رنه آدلر(بایر لورکوزن)- جاگیلکا (اورتون)- لوییز سوارز (آژاکس)

1_قرار داشتن نام این بازیکنان در این لیست به معنی این نیست که آن بازیکن به منچستر خواهد آمد فقط نشان می دهد که آن بازیکن مورد توجه باشگاه یونایتد قرار دارد و امکان دارد منچستر بازیکنی را جذب کند که نامش در این لیست قرار ندارد.

2_بسیاری از این بازیکنان فصل پیش هم در لیست خرید منچستر بودند ولی هیچ تلاشی برای جذب آنها صورت نگرفت.
منبع:آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد
+ نوشته شده در  دوشنبه سوم خرداد 1389ساعت 8:47 بعد از ظهر  توسط عدنان 

منچستر و فرگوسن آماده پيشنهاد به فان‌درفارت مي‌شوند

به گزارش خبرگزاري فارس، روزنامه ديلي‌استار در تازه‌ترين شماره خود نوشت: پس از درخشش دو بازيكن هلندي خارج شده از كادر تيم اسپانيايي در ابتداي فصل اخير، سرآلكس فرگوسن به فكر جذب رافائل فان‌درفارت افتاده است. وي براي اين منظور بودجه‌اي بالغ بر 23 ميليون يورو در نظر گرفته است.

اين نشريه افزود: به نظر سرمربي مجرب اسكاتلندي تيم اولدترافوردي، فان درفارت كه در جنوب اروپا، با توجه به برخي سياست‌ها مورد اقبال واقع نشده،‌ در صورت حضور در جمع شياطين سرخ، همچون دو هلندي ديگر، خواهد درخشيد و چنين انتقالي براي منچستر كه نياز به هافبكي خلاق دارد، ‌سودمند خواهد بود.

در ادامه اين مطلب عنوان شده مسئولان ديگر تيم‌هاي ليگ برتري از جمله آرسنال، چلسي و ليورپول نيز تفكر مشابه مربي 24 سال اخير شياطين سرخ دارند و در تدارك جذب هافبك 27 ساله هستند.

فان‌درفارت كه پيش‌تر سابقه فعاليت مشترك با آژاكس هلند و هامبورگ آلمان داشت، از سال 2008 تاكنون در خدمت مادريدي‌ها بوده و 59 بازي انجام داده و 12 گل زده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم خرداد 1389ساعت 2:48 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار امروز ترانسفر

منچستر یونایتد به دنبال ژابی آلونسو جدید
باشگاه منچستر یونایتد در نظر دارد که جاوی مارتینز هافبک جوان اسپانیایی به خدمت بگیرد.

این هافبک 21 ساله به ژابی آلونسو تشبیه اختصاص داده شده.
مارتینز 4 فصل است که برای اتلتیکو بیلبائو بازی می کند .
باشگاه منچستر یونایتد برای این بازیکن 18 میلیون پوند در نظر گرفته .

 


منبع :کانون هواداران منچستریونایتد به نقل از وب سایت caughtoffside
 
******************************
 

منچستریونایتد 18 میلیون برای لوویس فابیانو اختصاص داده

http://www.caughtoffside.com/tags/pr...eague/man-utd
 
********************************************
سر الکس اماده ی ارایه ی پیشنهاد 28 میلیونی برای جیمز میلنر

http://www.caughtoffside.com/tags/pr...eague/man-utd/
__________________
**************************************************
روزنامه سان گزارش میدهد که سرالکس فرگوسن با پیشنهادی 15 میلیون پوندی برای جذب جک رادول بازیکن جوان اورتون اقدام کرده است. این رونامه همچنین گزارش میدهد که فرگوسن علاقه به جذب پیه نار هم تیمی رادول نیز دارد.

منبع
 
******************************************
 
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی ام اردیبهشت 1389ساعت 1:7 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار جدید ترانسفر

به نقل از وب سایت Footylatest مسئولان باشگاه منچستر یونایتد با توجه به اینکه فرانک ریبری در فینال جام باشگاههای اروپا در مقابل تیم اینتر میلان غایب خواهد بود قصد دارند با پیشنهاد وسوسه برانگیز 50 میلیون پوندی این هافبک فرانسوی را به خدمت گیرند.
و همچنین فرگوسن بسیار امیدوار است که با سیلوا هافبک والنسیا قرارداد امضا کند و همچنین به دنبال جانشین مناسبی برای ادوین است .منبع :کانون هواداران منچستریونایتد به نقل از وب سایت Footylatest

***********************************************************
سر الکس فروش فوستر به مبلغ 6میلیون را تایید کرد و او راهی بیرمنگهام خواهد شد


*****************************************************************
شایعاتی که در سایت رسمی باشگاه اومده

مهاجم سویا لویس فابیانو احتمالا فصل بعد در باشگاه منچستر با قرارداد 20 میلیونی

و منچستر به دنبال پاولو هنریکه هافبک تیم سانتوس است که ملیتی برزیلی دارد

و رئال میخواهد برای خرید دی ماریا از منچستر پیشی بگیرد

و امری مربی والنسیا شایعات پیوستن ویا و سیلوا را به اولدترافورد تایید کرد!!!!!!!!!!

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={83A644F4-1A7E-48B9-AF95-4605613A9A18}&newsid=6649017
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1389ساعت 5:31 بعد از ظهر  توسط عدنان 

اخبار ترانسفر

منچستر یونایتد یک پیشنهاد 18 میلیونی را برای کامبیاسو ارسال خواهد کرد
وباز هم یک هافبک دفاعی ولی اینبار فرگوسن قلب اینتر را هدف قرار داده

http://www.caughtoffside.com/tags/pr...eague/man-utd/

********************************************************************
سر آلکس فرگوسن آماده است تا ریچی دی لائت مدافع بلژیکی خودرا در فصل آینده طی یک قرارداد قرضی به تیم های لیگ برتری یا چمپیون شیپ واگذار کند. این بازیکن جوان فصل پیش قرارداد جدیدی به امضا رساند و از زمان خروجش از ذخیره های استوک سیتی و انتقال به یونایتد پیشرفت خوبی داشته است.

منبع

*********************************************************************
فرگوسن 40 میلیون برای خرید مارکو بوریلو و دیارا اختصاص داد.!!!!!!!!!!!!


سر و صداهای در انگلستان بلند شده که نشون دهنده ی اینه که مربی منچستر یوناتد اهتمام زیادی برای خرید بازیکن میلان مارکو بوریلو و بازیکن فرانسوی رئال مادرید لاسانا دیارا دارد.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1389ساعت 10:52 قبل از ظهر  توسط عدنان 

تلاش براي جذب جانشين فان‌درسار آغاز شد

 منچستريونايتد آماده ارائه پيشنهاد به درواز‌ه‌بان فرانسوي تيم فيورنتينا ايتاليا است.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه منچسترايووينگ‌‌نيوز، فرگوسن كه فصل قبل در مقاطعي ادوين فان‌در سار دروازه‌بان معروف هلندي را به علت مصدوميت، همراهي تيم ملي كشورش و يا كسالت همسر در اختيار نداشت و از اين بابت لطمه خورد، قصد دارد در روزهاي آينده به سباستين فري، پيشنهاد قابل توجهي ارائه كند.
مربي 68 ساله شياطين سرخ كه به نظر مي‌رسد عزم خود را براي استخدام يك سنگربان توانمند و خوش‌آتيه جزم كرده، در فهرست بازيكنان مورد نظرش نام چند دروازه‌بان ديگر را نيز منظور كرده كه هوگو لوريس (المپيك ليون) و ايگور آكين‌فف (زسكا مسكو روسيه ) و مانوئل نوير(شالكه آلمان) از اين جمله هستند.
به باور مربي 24 سال اخير منچستري‌ها به غير از فري 29 ساله، سه گزينه ديگر همگي كمتر از 25 سال سن دارند و در صورت حضور در اولدترافورد قادرند سال‌هاي سال در خدمت اين تيم قرار بگيرند.
گفته مي‌شود نامزد اول منچستري‌ها براي حضور در درون دروازه مورد توجه چند تيم ايتاليايي نيز است.
فري 30 ساله از سال 2006 تاكنون در 136 مسابقه به ميدان رفته است. وي پيش‌تر از سنگر پارما، ورونا، اينترميلان ايتاليا و كن فرانسه مراقبت كرده است.
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1389ساعت 11:31 قبل از ظهر  توسط عدنان 

با عرض سلام و ادب احترام خدمت شما بازديد كننده گرامي
از اينكه اين وبلاگ را براي ديدن انتخاب كرديد ممنون
شوالیه های سرخ مفتخر است با ارائه اخبار به روز تحليل بازيهاي پخش نشده از شبكه 3 عكسهاي متنوع از منچستر يونايتد خدمت كوچكي براي هوادران ان ارائه دهد.
لطفا تا اخر وبلاگ با ما همراه باشيد و ما رو هم از نظرارت خود در باره ي هر پست بي دريغ نذاريد.

موضوعات

مطالب وبلاگ در ..

پيوندهاي روزانه

آرشيو پيوندهاي روزانه

پيوندها

با عرض سلام و ادب احترام خدمت شما بازديد كننده گرامي
از اينكه اين وبلاگ را براي ديدن انتخاب كرديد ممنون
شوالیه های سرخ مفتخر است با ارائه اخبار به روز تحليل بازيهاي پخش نشده از شبكه 3 عكسهاي متنوع از منچستر يونايتد خدمت كوچكي براي هوادران ان ارائه دهد.
لطفا تا اخر وبلاگ با ما همراه باشيد و ما رو هم از نظرارت خود در باره ي هر پست بي دريغ نذاريد.

نويسندگان

عدنان
سعید(نویسنده)
صادق(نویسنده)
محمد رضا(نویسنده و تحلیلگر)

مطالب وبلاگ در ..